La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask

 Jestem wielką fanką masek o czym świadczą liczne fotki na inastastory, praktycznie każdego dnia jakieś stosuję i chętnie testuję nowe. To taki czas dla siebie. Chwila przyjemności i chwila dla cery. Nowa maska La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask, wzbudziła natychmaist moje zainteresowanie, moja sucha cera potrzebuje nawilżenia zawsze i wszędzie. Energetyzujące doświadczenie głębokiego nawilżenia nieograniczone czasem, ani przestrzenią. La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask to głęboko nawilżająca maska w luksusowej formule płatów, pozwalającej na doświadczenie uzdrawiającego nawilżenia – zawsze i wszędzie. Energetyzująca moc, która sprawiła, że The Treatment Lotion jest kultowym fenomenem kosmetycznym, została teraz ponownie wykorzystana, tym razem w luksusowej masce w płatach. Wszystko po to aby wykreować nową jakość nawilżania skóry. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa otulającego skórę, maska ta wykorzystuje technologie, które zapewniają dostarczenie energii oraz głębokiego nawodnienia skóry. W tej masce możesz robić co zechcesz, gdzie zechcesz – doświadczaj wolności stosowania i cudownych właściwości tego wielozadaniowego produktu.

LA MER The Treatment Lotion Hydrating Mask

Maseczka nawilżająca  La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask została  wzbogacona w niezwykle odżywczy Miracle Broth ™ oraz Revitalizing Ferment, przywracający skórze młody wygląd. W ciągu kilku minut podrażnienia zostają ukojone, a skóra jest nawilżona i pełna energii. Odzyskuje swój promienny blask. 

TECHNOLOGIA MIKROFIBRY

 Maska o wysokiej wydajności została zaprojektowana w Japonii przy użyciu unikalnego procesu wirowania strumieniowego. Miliony mikrowłókien  tworzą materiał przypominający w dotyku najdelikatniejszy kaszmir. Maska delikatnie przylega do skóry, jednocześnie zapewniając przenikanie skoncentrowanych, aktywnych składników w głąb skóry, sprawiając, że jej powierzchnia staje się bardziej miękka, gładka i cudownie odświeżona. Wyjątkowe właściwości ujędrniające skórę sprawiają, że maska idealnie otula skórę nawilżeniem i energią.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Koncentrat bazujący na ręcznie zbieranych algach morskich (ze zrównoważonych upraw). Miracle Broth™ to kojąca siła, która pomaga złagodzić widoczne podrażnienia i zaczerwienienia, pozostawiając skórę pełną energii i promienną.

Koktajl z alg, w tym Scenedesmus – starożytnych alg, które zaadaptowały się z oceanu na pustynię poprzez tworzenie ochronnych kokonów – połączony z 73 morskimi minerałami                              i składnikami odżywczymi. Ten wielozadaniowy ferment pomaga ożywić i dostarczyć składniki odżywcze do komórek skóry. 

Opatentowane przez firmę La Mer Deconstructed Waters ™ są nasycone mikrożelem z alg i kwasem hialuronowym, tworząc system dostarczania wilgoci, który pobudza odnowę, rewitalizację i niezwykle głębokie nawilżenie.

Każda warstwa maski została obficie nasączona produktem The Treatment Lotion. Takie skoncentrowanie uzdrawiającego nawilżenia widocznie wypełnia, pobudza i rewitalizuje skórę zaledwie w ciągu kilku minut. Aby uzyskać spektakularny efekt wykonaj pełen rytuał nawilżania: przygotuj skórę za pomocą The Treatment Lotion, a następnie nałóż The Treatment Lotion Hydrating Mask.

Uwielbiam obydwa produkty ! zakochałam się w Lotionie i wiem , że ja tylko skończę to opakowanie sięgnę po kolejne. Cudownie zmiękcza, nawilża, rozświetla i rewitalizuje moją cerę. Maseczka daje natychmiastowy efekt głębokiego nawilżenia i koi. Polecam serdecznie !

La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask.
La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask.
La Mer The Treatment Lotion Hydrating Mask.
Autor