Marka GLAMGLOW to marka, której maseczki do twarzy znam od wielu lat i każdą nowość przyjmuję z wielkim entuzjazmem. Pisałam o nich wielokrotnie na blogu i nie chcę Was w tym miejscu zatrzymywać przy zachwytach nad tym co już z mojego bloga znacie! Czas na coś nowego, coś co działa w 60 sekund i daje naprawdę spektakularny efekt !

Nowa maseczka  GLAMGLOW INSTAMUD™ 60-Second Pore-Refining Treatment zmniejsza widoczność porów w zalewie 60 sekund. INSTAMUDTM  to piankowa maseczka,  która wygładza koloryt skóry oraz zmniejsza widoczność porów  w zaledwie minutę, pozostawiając perfekcyjną skórę, przygotowaną do następnych kroków pielęgnacyjnych. Uwielbiam za każdym razem kiedy po nią sięgam ! 

Formuła jest bardzo lekka, natychmiast aktywuje się, otulając twarz lawendową pianką.  Zawiera glinkę bentonitową i glinkę białą, które oczyszczają i minimalizują widoczność porów. Wzmacniający oczar wirginijski, odżywczy wyciąg z aloesu oraz korzeń z lukrecji i jabłka to główne składniki aktywne, które sprawiają, że skóra promienieje seksownym blaskiem.

GLAMGLOW Instamud 60 sekundowa maseczka oczyszczająca !
GLAMGLOW Instamud 60 sekundowa maseczka oczyszczająca

Marka Glamglow pierwotnie była przeznaczona dla profesjonalistów do pracy za kulisami w Hollywood. Jednakże w 2011 roku współzałożyciele marki – Shannon i Glenn Dellimore wprowadzili Glamglow na światowy rynek. Przełomowa formuła, zawiera wysokiej klasy technologię o przedłużonym działaniu, uwalniającym cenne składniki dla natychmiastowego efektu.

Siła INSTAMUDTM: 

★ kompleks TEAOXI® z oczaru wirginijskiego i aloes wzmacniają skórę

★ glinka bentonitowa i glinka biała udoskonalają i oczyszczają pory

★ odżywiające skórę ekstrakty roślinne z amidem niacyny i alantoiną

Ja nakładam tę maskę na suchą, oczyszczoną skórę, Pozostawiam na skórze przez 60 sekund. Maseczka zamieni się w utleniające pęcherzyki. Spłukuję ciepłą wodą i przechodzę do kolejnego kroku mojej pielęgnacji. Stosuję 2-3 razy w tygodniu lub tak często jak potrzebuję. Polecam serdecznie !

 

Autor