DR. BRANDT® SKINCARE - MAGNETIGHT AGE-DEFIER

Maska magnetyczna o działaniu przeciwstarzeniowym i energetyzującym wykorzystuje strumień indukcji magnetycznej do redukcji objawów starzenia się skóry.

Kocham maski i zawsze z przyjemnością testuję nowości. Ta maska wzbudzała moje zainteresowanie ogromnie. Takiej jeszcze nigdy wcześniej miałam. Ale jak na magnes ? Że niby co ? A jednak ! Świat i technologie ! Ponadczasowa, uzdrawiająca moc technologii magnetycznej w najnowszej masce Dr Brandt.

To przełom na miarę marki dr. Brandt® skincare – pioniera w dziedzinie dermatologii kosmetycznej, który niedawno rozpoczął współpracę z Uniwersytetem w Miami, założył Fundację Dr. Brandt oraz komitet Dr. Brandt skincare – panel najznakomitszych specjalistów pielęgnacji skóry.

Ogromny technologiczny postęp w dziedzinie przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry, który łączy sensoryczne doznanie towarzyszące profesjonalnemu zabiegowi w spa z technologią cząsteczek magnetycznych. Działa na procesy starzenia się skóry jak pole siłowe. Starożytna technologia uzdrawiania powraca we współczesnym świecie – w samą porę aby cofnąć zegar biologiczny. W antycznych cywilizacjach: od Egiptu po Indie, magnesy były wykorzystywane w leczeniu różnych schorzeń. Magnesy wykorzystywane we współczesnej medycynie, poprawiają kondycję ponad 5 milionów Amerykanów. Poruszany magnes wytwarza pole magnetyczne. Prąd lub zmiana pozycji magnesu to klucz do jego działania. Dziś marka dr. Brandt® skincare wykorzystuje najnowocześniejszą technologię cząsteczek magnesu, tworząc przełomowy kosmetyk przeciwstarzeniowy do skóry twarzy, który przywraca dermie witalność i redukuje objawy jej starzenia się.

Maska Magnetight Age-Defier marki Dr. Brandt wykorzystuje siłę przyciągania magnetycznego do zwalczania widocznych efektów stresu i negatywnego wpływu czynników środowiska. Maska, stanowiąca autentyczne połączenie medycyny alternatywnej i zaawansowanych składników przeciwstarzeniowych, ma również działanie aromaterapeutyczne, dzięki kojącemu aromatowi lawendy. Jej formuła jest jednocześnie nasycona mikro-magnetycznymi cząsteczkami, które tworzą interakcje elektromagnetyczne odpowiedzialne za ich przemieszczanie się po powierzchni skóry, a co za tym idzie działanie odświeżające i odmładzające.

DR. BRANDT® SKINCARE - MAGNETIGHT AGE-DEFIER
DR. BRANDT MAGNETIGHT AGE-DEFIER

Formuła maski, opracowana w oparciu o żelazny pył, jest aktywowana przez cząsteczki magnetyczne – razem generują one elektromagnetyczne interakcje pozwalające na redukcję objawów starzenia się skóry i pozbycie się efektu zmęczonej cery. Terapia magnetyczna liczy sobie 2000 lat. Stojący na czele innowacji eksperci z marki dr. brandt® skincare zaczerpnęli inspirację ze starożytnych, aby stworzyć niezwykle przełomowy i efektywny kosmetyk. Maska Magnetight Age-Defier marki dr. Brandt została nasycona żelaznymi, magnetycznymi cząsteczkami, które usuwają zalegające w skórze toksyny i zanieczyszczenia. Jednocześnie elektromagnetyczne interakcje symulują „efekt pola siłowego”, z czasem przywracają skórze jędrność, wspomagają jej naturalne procesy regeneracyjne, pozostawiając ją odmłodzoną i promienną.

Maska Magnetight Age-Defier marki dr. Brandt®  zawiera 100%-owo naturalny drobno zmielony czarny proszek z turmalinu – pełnego mocy mistycznego kamienia, znanego jako jeden z najbardziej energetyzujących minerałów. Ten element pełni terapeutyczną rolę w neutralizowaniu negatywnej energii i wzmacnianiu pozytywnej energii dla efektu promiennej skóry.

DR. BRANDT MAGNETIGHT AGE-DEFIER
DR. BRANDT MAGNETIGHT AGE-DEFIER

Przy użyciu szpatułki rozprowadzam niewielką, cienką warstwę maski na całej twarzy i pozostawiam na skórze przez 5-10 minut. Po tym czasie przesuwając po skórze magnesem usuwam kosmetyk z twarzy. Opuszkami palców wklepuję pozostałość maski w skórę tak aby nasycić ją aktywnymi składnikami. Nie używamy wody do jej zmycia.

Maska genialnie, nawilża, wygładza i rozświetla cerę. Skóra po jej użyciu jest miękka, jedwabiście gładka. Samo ściąganie magnesem dostarcza niezłej frajdy. Polecam wypróbować koniecznie.

DR. BRANDT MAGNETIGHT AGE-DEFIER
Autor