Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Shiseido Ibuki
Beauty Sleeping Mask

Żelowa maska pielęgnacyjna  stosowana na noc, czuwa jak Anioł i wspomaga funkcje komórek skóry podczas snu. Nawet jeśli Ty czujesz się niewyspana, twoja skóra o poranku jest zregenerowana, wygląda na wypoczętą, świeżą i pełną życia. 

Każda z Was, która używa na codzień maseczek i te które są ich wielkimi fankami, nie wyobrażającymi sobie pielęgnacji bez maseczek musi tę maskę mieć. Moja pielęgnacja każdego dnia uzupełniana jest o jakąś maskę. W zależności od potrzeb cery używam zamiennie różne maski. Na tę maskę czekałam od czasu jej zapowiedzi. Marka Shiseido, jest jedną z moich ulubionych, po której produkty sięgam regularnie i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie ich używanie przynosi.

Ta maska jest jak Anioł, który czuwa nad nami w nocy, podczas snu wspomagając naturalne funkcje regeneracyjne skóry.  Zwiększa energię komórkową,  optymalizując obrót komórek oraz ich funkcje naprawcze. Otula naszą cerę dostarczając składniki odżywcze, regenerujące i nawilżające.

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Shiseido Ibuki Sleeping Mask zawiera kapsułki z witaminami umieszone w komfortowej, żelowej formule. Żel otula skórę zapewniając efekt podobny do regularnej maski typu płatek.

Skóra wygląda na pełną świeżości i wypełnioną nawilżeniem. Jest ożywiona, widocznie rozświetlona i bardziej promienna. Cienkie linie oraz cienie wokół oczu są mniej widoczne.

Aplikować na całą twarz oraz szyję jako ostatni krok wieczornej pielęgnacji. Nuta aromakologiczna maski działa relaksująco i kojąco na zmysły, ułatwia zasypianie. Maseczka nie wymaga zmycia.

Maskę w ilości wielkości migdała rozprowadzam na twarzy rozpoczynając od środka twarzy w kierunku na zewnątrz.

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask
Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Dzięki obecności kapsułek z witaminami, które uwalniają się podczas aplikacji, skóra o poranku wygląda na wypoczętą i pełną życia, jest rozświetlona i doskonale nawilżona.

PhytoTarget Complex – Intensywnie nawilża, utrzymuje zdrową barierę ochronną skóry.

PhytoPlankton ExtractPodnosi energię w komórkach, wspomaga funkcje regeneracyjne.

Witamina EWspomaga mikrocyrkulację.

Witamiana C – Wyrównuje tonację, rozświetla i dodaje blasku.

Zapach został stworzony na bazie nuty aromakologicznej linii IBUKI z dodatkiem fiołka, który ma działanie relaksujące. Bardzo uprzyjemnia moment aplikacji i towarzyszy jeszcze długo nie narzucając się intensywnością.

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Jestem zachwycona działaniem maski. Uwielbiam moment jej aplikacji i przyjemność jaką odczuwam zaraz po jej nałożeniu. Maska jest bardzo wydajna, działanie rewelacyjne, a Ty nie zapominaj, że Tobie też należy się odrobina luksusu. To inwestycja w siebie.

Autor