YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA

Maska do twarzy to kosmetyk w mojej pielęgnacji który bardzo często używam. Mam już grono swoich ulubionych, które na stałe goszczą w mojej kosmetyczce ale też chętnie poznaję nowości, zwłaszcza te polecane przez innych. Tak właśnie było z tą maską, wiele moich czytelniczek polecało mi wypróbować Yonelle progresywną nanomaskę.

YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA
YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA

Linia Progresive marki Yonelle została oparta nowatorskiej koncepcji Eksfoliacji Progresywnej™ na bazie kwasów i enzymów złuszczających jakie stosowane są ofercie gabinetowej Yonelle Medesthetic. Z uwagi na wykorzystane techniki profesjonalne aplikowanie preparatów jest minizabiegiem kosmetycznym.

 Eksfoliacji Progresywna™ to złuszczanie starych komórek naskórka i stymulacja powstawania nowych za pomocą kwasów i enzymów jednocześnie. Nowatorskie jest użycie kwasu oraz połączenie kwasu mlekowego i glikolowego w kompleks amfoteryczny  (patent amerykański), zapewniający ich kontrolowanie i przedłużone działanie.

Maska YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA zamknięta jest w bardzo eleganckim słoiku. Jestem pod wielkim wrażeniem tego wyglądu i już samo patrzenia sprawia przyjemność.

YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA
YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA

Elegancki słoiczek i maska zaopatrzone zostały w szpatułkę, która ułatwia i zapewnia higieniczne nakładanie maski na cerę.

YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA
YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA

Maska daje efekt “nowej skóry” Zawiera 4 % stężenie kwasów i jest polecana do szybkiej rewitalizacji każdego typu ceru dojrzałej, zmęczonej. Ma postać jedwabistej emulsji i pachnie kwiatowo.

YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA
YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA

Głównym składnikiem są NANODYSKI z aktywnymi peptydami, witaminą C, sprężystymi fragmentami elastyny, kwasem fitowym, kwasem glikolowym, enzymami z dyni, z ekstraktem z Algi Śnieżnej i heksapeptydem 27.

Już po pierwszym użyciu cera staje się bardzo gładka i spektakularnie rozświetlona. Jest odświeżona, nawilżona, miękka w dotyku ale i napięta. Widoczność por zmniejszona, a bruzdy i załamania w linii nosowo wargowej wygładzone.

Podczas pierwszej aplikacji tej maski odczuwałam wyraźnie pieczenie, mrowienie w tych bardziej delikatnych częściach na twarzy. Z każdym kolejnym użyciem to uczucie jest mniej odczuwalne, a działanie maski bardziej spektakularne.

YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA
YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA

Ze względu na zawartość kwasów maskę należy używać na zdrową skórę,  bez uszkodzeń i podrażnień i omijać okolicę oczu. Ja nakładam grubszą warstwę na twarz i szyję na około 15 min i zmywam najpierw chusteczką nasączoną wodą, a potem dokładnie jeszcze preparatem do oczyszczania twarzy. Maskę można zastosować również pozostawiając cienką warstwę na całą noc, tego sposobu nie próbowałam. Mam dość wrażliwą cerę i nie chciałabym jej dodatkowo podrażnić. Maskę używam 2 razy w tygodniu. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie daje i z pewnością na tym jednym opakowaniu się nie skończy, a mam chęć wypróbować również inne kosmetyki z tej linii.

 

YONELLE PROGRESYWNA NANOMASKA możecie kupić teraz w sklepie online marki YONELLE , gdzie obecnie trwa promocja na całą linię z 20% rabatem.

Znacie markę YONELLE ? co polecacie ?

Autor