Dr Jart+ Dermaclear Micro Milk Peeling

Produkt, który zachwyca i zachwycać działaniem nie przestaje ! MUST HAVE !

 

Ostatnio ciężko mi się sprecyzować czy kocham bardziej kosmetyki kolorowe czy pielęgnację! Często jest mi zadawane to pytanie i powiem szczerze, że na obecną chwilę nie wiem, naprawdę ! Kocham i to i to ! makijażem się bawię, a kto nie lubi dobrej zabawy?  Do pielęgnacji podchodzę z dużą uwagą i dzięki też temu moja cera nie zdradza wieku metrykalnego… No ale do rzeczy! Kosmetyk, który dziś polecam serdecznie , bardzo serdecznie działa , szybko i sprawnie ! Jest moim Must Have i jestem przekona, że jeśli spróbujesz pokochasz równie mocno jak ja. Chwilę to mleczko przeleżało, dłuższą chwilę nawet bo ciągle kończyłam jakieś kosmetyki, a chciałam temu poświęcić więcej uwagi i nie rozpraszać myśli innymi. I jest moc! uwielbiam za wszystko !

DR JART+ Dermaclear Micro Milk Peeling

Ten delikatny mikropeeling w mleczku został zainspirowany zabiegami dermatologicznymi przy użyciu mleczka. Mi taka forma bardzo odpowiada!  Mleczko zapewnia delikatne złuszczenie naskórka ale też genialnie oczyszcza pory. Zawiera mleczko kokosowe i pantenol ,które  dają skórze momentalnie uczucie ukojenia i nawilżenia. Mleczko tworzy głęboko nawilżającą barierę, niezwykle szybko poprawia elastyczność skóry i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Glutation odnawia powierzchnię skóry, wspierając usuwanie martwych komórek naskórka, skóra staje się jaśniejsza i ma bardziej bardziej wyrównany koloryt. Jest naprawdę niezwykle delikatne w swojej formule, nie podrażnia, nie wywołuje pieczenia, mrowienia i zaczerwienień na mojej cerze.

Dr JART+ Dermaclear Micro Milk Peeling
DR JART+ Dermaclear Micro Milk Peeling

Do mleczka w zestawie dołączone są płatki bawełniane. Strona z siatką jest najbardziej odpowiednia dla skóry normalnej i mieszanej, natomiast strona gładka jest przeznaczona dla skóry wrażliwej. Używając strony najbardziej odpowiedniej dla swojego typu skóry, należy nałożyć produkt i pozostawić keratynę do rozpuszczenia na 1 minutę, po czym spłukać produkt letnią wodą. Jeśli masz miejsca bardziej problematyczne należy umieścić miękką stronę płatka kosmetycznego na skórze w miejscu, gdzie znajdują się martwe komórki i po 3 minutach przetrzeć skórę płatkiem z mikrosiateczką i zmyć preparat z twarzy. Skóra po jednorazowym użyciu jest niezwykle gładka, miękka i pięknie rozświetlona. Czuć to wszystko pod opuszkami palców tuż po zmyciu mleczka! Uwielbiam to uczucie i uwielbiam moją cerę po tym kosmetyku. Używam w zależności od potrzeb kilka razy w tygodniu, średnio 3 razy w tygodniu. Czasami mi się zdarzy dzień po dniu zrobić taki zabieg, zwłaszcza wtedy kiedy używałam w makijażu jakiś cięższych produktów i potrzebuję dogłębnego oczyszczenia cery! Działa też fajnie wtedy kiedy moja cera wygląda na zmęczoną i konieczne mi jest szybkie rozświetlenie! Po zmyciu mleczka nakładam kolejne kroki pielęgnacyjne.

Autor