Eve Lom to gama luksusowych produktów do pielęgnacji skóry, która jest uwielbiana zarówno przez redaktorów urody, jak i celebrytów. Kosmetyki marki słyną z prostego ale równocześnie naturalnego składu. Eve Lom opiera się na przekonaniu, że promienna skóra jest najważniejsza dzięki dogłębnemu oczyszczaniu.

Ja tę markę miałam okazję poznać podczas Sephora Open Door, na którym od przetestowania dostałam właśnie ten krem oczyszczający ! Jestem wielką fanka produktów do oczyszczania cery i zawsze z przyjemnością testuję nowości. Ten produkt wzbudził moje zainteresowanie bo jest to kosmetyk do  demakijażu o konsystencji balsamu, którego formuła została stworzona dla wszystkich rodzajów skóry, niezależnie od oczekiwań i warunków środowiskowych na jakie narażona jest nasza cera.  Bardzo odpowiada mi formuła tego kremu, niewielka ilość wystarcza by dokładnie oczyścić cerę z resztek makijażu.  Bardzo dobrze oczyszcza bez wysuszania i podrażniania skóry, usuwa nawet wodoodporny makijaż.  Idealnie przygotowuje skórę do aplikacji kolejnych produktów kosmetycznych.  Złuszcza, tonizuje, poprawia mikrokrążenie, szczególnie w połączeniu ze specjalną muślinową tkaniną. Pięknie też zmiękcza skórę !
W efekcie skóra jest niesamowicie promienna, gładka, o równomiernej strukturze. Opisany przez Vogue jako „prawdopodobnie najlepszy produkt oczyszczający na świecie.” Muszę przyznać, że coś w tym jest ! Jeden z lepszych produktów do demakijażu jaki miałam okazję używać! Polecam serdecznie!

EVE LOM Cleanser Krem Oczyszczający
Autor