Midnight Recovery Cleansing Oil

Demakijaż to kluczowy i podstawowy etap codziennej pielęgnacji służący dbaniu o skórę i jednocześnie zachowujący jej równowagę,  przy minimalnym nakładzie czasu i maksymalnej skuteczności. Olejki moja cera bardzo lubi , a ja chętnie po nie sięgam . Nie ma uczucia ściągnięcia, nie ma podrażnień i przesuszenia. Olejek, który dziś Wam serdecznie polecam to cudowny produkt marki Kiehl’s, który się tak wpisał w upodobania mojej cery, że obecnie zużywam kolejne opakowanie i jak tylko zużyję zapasy sięgnę po kolejne !

KIEHl’S Midnight Recovery Cleansing Oil

Aromatyczny, lekki olejek do twarzy, który delikatnie, a zarazem efektywnie usuwa nawet trudny do zmycia makijaż oraz zanieczyszczania, bez nadmiernego przesuszania skóry.

KIEHL’S Midnight Recovery Cleansing Oil

Bardzo aromatyczny, lekki olejek, który pod wpływem wody zamienia się w emulsję oczyszczającą, delikatnie, a zarazem efektywnie usuwa nawet trudny do zmycia makijaż oraz zanieczyszczania, bez nadmiernego przesuszania skóry. Kocham moment aplikacji tego olejku na cerę, delikatny masaż uwalnia przyjemny zapach, a moja cera doskonale się oczyszcza.

Formuła zawiera  olejki roślinne, takie olejek lawendowy oraz skwalan – lipid pochodzenia roślinnego o strukturze podobnej do lipidów występujących w skórze.

Olejek  pozostawia skórę pełną komfortu, ukojoną i przygotowaną do odnowy podczas nocy.Bez mydła. Bez siarczanów. Bez olejów mineralnych.  Jest to jeden z lepszych produktów do oczyszczania cery jaki miałam okazję używać ! polecam serdecznie !

Midnight Recovery Cleansing Oil
Autor