Kobiety często powtarzają, że makijaż to dla nich przede wszystkim eksperyment oraz nieograniczona wolność. Naśladują i udoskonalają techniki zarezerwowane dotychczas dla profesjonalnych wizażystów – konturowanie, rozświetlanie czy draping. Wszystko po to, by osiągnąć wyrazistą stylizację.

Im więcej kolorowych kosmetyków, tym bardziej zauważalne rezultaty, ale także konieczność używania dostosowanego do tych potrzeb demakijażu, który, poza oczyszczaniem, zapewni pielęgnację niezbędną dla zachowania zdrowej skóry.

Wielu kobietom zdarza się wykonywać demakijaż w pośpiechu, a nawet pomijać niektóre etapy oczyszczania cery. Dlatego Lancôme pragnie ułatwić im życie, oferując dwa produkty umożliwiające podwójne oczyszczanie twarzy. Bi-Facil Visage oraz Miel-en-Mousse można stosować do usuwania makijażu oraz zanieczyszczeń na całej powierzchni twarzy za pomocą zwykłego wacika kosmetycznego lub wody. Nowa, dostosowana do każdego rodzaju cery technika demakijażu sprawia, że oczyszczanie skóry staje się zmysłową przyjemnością, a skuteczność łączy się z uczuciem komfortu.

Demakijaż LANCOME

 LANCOME BI-FACIL VISAGE

Wprowadzony na rynek w 1991 roku Bi-Facil Eye Make-Up Remover szybko zyskał pozycję w czołówce produktów do demakijażu. Teraz dołącza do niego Lancome Bi-Facil Visage, zapewniając zalety swego poprzednika oraz podarowując kobietom dwustopniowy demakijaż i oczyszczanie w jednym geście. Dwufazowa formuła, po lekkim wstrząśnięciu, oferuje działanie 2-w-1. Faza oleista rozpuszcza najtrwalszy makijaż i wytrzymałe pigmenty, a woda micelarna dopełnia dzieła, usuwając resztki zanieczyszczeń i pozostałości makijażu z powierzchni skóry. LANCOME Bi-Facil Visage usuwa każdy makijaż w mgnieniu oka, nie powodując podrażnień. Efektywność, świeżość i łatwość użycia to jego kluczowe atrybuty. Od jakiegoś czasu zastąpiłam płyny micelarne właśnie produktami dwufazowymi i dzięki nim demakijaż polubiłam. Ten płyn dwufazowy Lancome świetnie się spisuje w przypadku każdego demakijażu makijażu twarzy. Doskonale usuwa podkład nie podrażniając, nie przesusza cery i pozostawia ją czystą, gładką i nawilżoną.

LANCOME BI-FACIL VISAGE
LANCOME MIEL-EN-MOUSSE

 LANCOME MIEL-EN-MOUSSE

Oczyszczanie cery, a zwłaszcza wszelkie produkty temu etapowi w codziennej pielęgnacji towarzyszące są dla mnie niezwykle istotne. Jest to etap w pielęgnacji, którego nigdy nie pomijam i szczególną uwagę przykładam do kosmetyków jakie używam. Z wielką radością przystąpiłam do testowania nowości Lancome Miel-en-Mousse, to produkt dzięki któremu demakijaż staje się prawdziwą przyjemnością. Podwójnie działająca formuła wzbogacona w miód akacjowy pod wypływem wody przekształca się w piankę, która usuwa wszelkie zanieczyszczenia i makijaż. Niezwykle, delikatna i skuteczna formuła pozostawia cerę perfekcyjnie czystą i gładką, a miodowo- waniliowy zapach pomaga się zrelaksować i ukoić zmysły.

Polecam serdecznie obydwa produkty!

Demakijaż Lancome
Autor