Paul’s Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner

Marka Paula’s Choise to marka, która niedawno pojawiła się w Polsce  i otworzyła swój sklep internetowy, w którym znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy , włosów, ciała ,a także kosmetyki kolorowe.

Kosmetyki Paula’s Choice zostały stworzone, aby zwalczać problemy skórne takie jak zmarszczki, trądzik, nadwrażliwość, przesuszenie, nadprodukcja sebum czy zniszczenia dokonane przez szkodliwe promieniowanie słoneczne.

Co cechuje markę Paula’s Choice ? :

+ Unikalne formuły kosmetyków, oparte na wynikach opublikowanych badań naukowych

+ Efektywne działanie

+ Bezzapachowe (substancje zapachowe są szkodliwe dla skóry)

+ Nie testowane na zwierzętach w żadnej fazie produkcji

+ Przyjazne środowisku

Do moich ulubieńców ostatnich miesięcy trafił tonik  Paula’s Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner, o którym już słów kilka padło w filmiku z ulubieńcami do pielęgnacji twarzy 🙂

Paula's Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner
Paula’s Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner

 

Jest to tonik, o formule bogatej w antyoksydanty, lipidy oraz składniki wiążące wilgoć, który uczyni Twoją skórę idealnie gładką i promienną.

Właściwości toniku  Paula’s Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner :

  • Wzmacnia struktury międzykomórkowe, pomagając zatrzymać wilgoć w skórze
  • Składniki przeciwzapalne łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia
  • Bez substancji zapachowych i barwników

Tonik zamknięty jest w plastykowej, porządnie wykonanej i estetycznej  butelce o pojemności 177ml .

Paula's Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner
Paula’s Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner

Kosmetyk ten ma postać uwodnionego mleczka, jest bezzapachowy. Bogatsza formuła , jaką jest postać mleczkowa zapewnia mojej skórze natychmiastowy komfort:)  Uwielbiam takie toniki, po których nie muszę od razu sięgać po serum, krem aby skóra nie była ściągnięta po tonizowaniu 🙂 W przypadku  tego toniku mogę zająć się balsamowaniem np ciała i dopiero potem nakładać kolejne kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Mam wtedy poczucie, że tonik zadziałał jak powinien 🙂 W związku z taką postacią kosmetyku jest też bardziej wydajny , wacik nie chłonie całej porcji toniku 🙂 Nie podrażnił mojej skóry, nie zapycha .

Konsystencję toniku Paula’s Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner pokazywałam w filmiku, jeśli macie chęć sprawdzić jak wygląda : na 1,22 minuty 🙂

Paula's Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner
Paula’s Choice Skin Recovery Enriched Calming Toner

Kosmetyki marki Paula’s Choice można kupić w sklepie internetowym :

[button color=” pink” size=”large” link=”http://www.paulaschoice.pl/pl/c/Pielegnacja-Twarzy/59″ target=””]PAULA’S CHOICE ONLINE KLIK KLIK[/button]

Mieliście okazję poznać kosmetyki Paula’s Choice ? Co myślicie o tych kosmetykach do ciała z kwasami ? spotkaliście się już z takimi ?

Autor