Marka Pixi , założona ponad 10 lat temu w Soho przez profesjonalną makijażystkę Petrę Strand, kultywuje naturalność. Jej filozofia? Stworzyć dobre narzędzia pielęgnacji dla promiennej skóry, jakby była bez makijażu, po prostu po dobrze przespanej nocy. Kreatorką jest współczesna kobieta, pasjonatka produktów do pielęgnacji. Tworzy formuły, łatwe w użyciu i na bazie naturalnych składników, które pielęgnują i przywracają blask skóry. Jestem zachwycona każdym produktem jaki miałam okazję do tej pory używać i muszę przyznać , że apetyt rośnie w miarę jedzenia ! Jakiś czas temu kupiłam kultowy produkt tej marki czyli Pixi Glow Tonic w wersji złuszczającej i jestem nim oczarowana do tego stopnia , że zaczęłam kolejne opakowanie , a następne już czeka w kolejce! Mamy na tę chwilę w Polsce dostępne trzy wersje kultowego produktu marki Pixi :

  1. Pixi Glow Tonic Exfoliating Toner
  2. Pixi Rose Tonic
  3. Pixi Retinol Tonic 
Pixi Glow Tonic
Pixi Rose Tonic
Pixi Rose Tonic
Pixi Rose Tonic
Pixi Retinol Tonic

Pixi Glow Tonic Exfoliating Toner – złuszczający tonik do twarzy, który uwielbiam i nie wyobrażam sobie mojej obecnej pielęgnacji porannej i wieczornej bez tego produktu. Tonik świetnie oczyszczą cerę, napina, ujędrnia i wyrównuje teksturę skóry. Dzięki złuszczającemu działaniu pomaga usunąć martwe komórki i pozostawia zdrowszą skórę. Nadaje się do  każdego typu skóry i nie zawiera alkoholu. Efekty są zaskakujące już po kilku użyciach. Absolutny must have !

Pixi Rose Tonic – to tonik nawilżający i już sobie zaskarbił moje kosmetyczne serce! Naturalnie kojący i bogaty w składniki odżywcze, tonik pomaga tonować, wyrównywać pH, minimalizować zaczerwienienia i koić skórę. Nawilża, regeneruje i odświeża. Odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i nie zawiera alkoholu. Cudowny zapach !

Pixi Retinol Tonic – to tonik, który pozwala zachować młodość! Zawiera unikalny retinol o przedłużonym czasie działania, który pomaga odmłodzić skórę i odzyskać jej naturalny blasku. Skuteczne przeciwutleniacze i substancje roślinne koją skórę, pozostawiając ją gładszą i bardziej miękką. Ten tonik też bardzo polubiłam i używam zamiennie z tonikiem nawilżającym !

Podstawą mojej porannej i wieczornej pielęgnacji jest zdecydowanie tonik Pixi Glow Tonic, pozostałe używam zamiennie po wcześniejszym użyciu toniku w wersji Glow! polecam serdecznie !

Autor