SISLEY LYSLAIT – Mleczko do demakijażu z Białej Lilii

Od kilku miesięcy z dużą przyjemnością sięgam po mleczka do demakijażu, pozostając przy płynach micelarnych ale tylko do demakijażu oka. Mleczko dla mnie ma tą zaletę, że odpowiednio dobrane do cery dodatkowo ją pielęgnuje nawet przy takiej czynności jak demakijaż. Moja sucha cera bardzo lubi taką formułę. Bardzo często przy używaniu płynów micelarnych, od razu po jego użyciu zmuszona jestem szybko nałożyć pielęgnację aby nie mieć uczucia ściągnięcia. W przypadku mleczka ten problem nie pojawia się, a ja bez pośpiechu mogę kontynuować rytuał pielęgnacyjny. Jednym z moich ulubionych mleczek do demakijażu jest mleczko marki Sisley Lyslait i o nim dziś właśnie słów kilka.

SISLEY LYSLAIT

SISLEY LYSLAIT
SISLEY LYSLAIT

Mleczko zamknięte jest w butli o pojemności 250ml z dozownikiem typu pompka, co mi osobiście bardzo odpowiada. Jednym kliknięciem otrzymujemy odpowiednią porcję kosmetyku z zachowaniem maksymalnej higieny. Sisley Lyslait przeznaczone jest do cer suchych i wrażliwych. Jego bogata konsystencja dokładnie oczyszcza z makijażu i zanieczyszczeń dając natychmiastowe uczucie komfortu i dobre samopoczucie w przypadku suchej i wrażliwej cery. Po użyciu skóra pozostaje rozświetlona , odświeżona miękka i delikatna.

 

SISLEY LYSLAIT
SISLEY LYSLAIT

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W składzie Sisley Lyslait znajduje się :

– ekstrakt z kwiatu białej lilii

– ekstrakt z kwiatu malwy

– ekstrakt z kwiatu lipy

– olej słonecznikowy

– witamina E

Marka Sisley ma w swojej ofercie również mleczko do demakijażu dedykowane cerom mieszanym i tłustym SISLEY LAIT DEMAQULLANT A LA SAUGE  z wyciągiem z szałwi.

 Mleczko SISLEY LYSLAIT nakładam opuszkami palców, kolistymi ruchami na twarz i szyję do momentu aż makijaż i zanieczyszenia się rozpuszczą. Następnie za pomocą wacików lub chusteczek usuwam resztki i używam toniku w celu zakończenia demakijażu.

 

SISLEY LYSLAIT

Na zdjęciu powyżej mój ulubiony zestaw marki Sisley do demakijażu :

Płyn do demakijażu oczu, o którym pisałam SISLEY DEMAQUILLANTE DOUX←

Pasta do mycia twarzy  →SISLEY PHYTO-PATE MOUSSANTE←

Mleczko jest bardzo wydajne, przy regularnym używaniu codziennie wieczorem wystarczyło mi na ponad pół roku stosowania. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i z pewnością sięgnę po kolejne opakowanie.

Autor