[fusion_text]

SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE  – pianka do mycia twarzy

Dokładne oczyszczenie to podstawa i wstęp do dalszych kroków pielęgnacyjnych. Nie wyobrażam już sobie nałożyć serum czy innym kosmetyk pielęgnacyjny bez wcześniejszego , dokładnego oczyszczenia skóry , zawsze poza demakijażem płynem micelarnym i mleczkiem używam kosmetyku , po którym jestem pewna ,że moja skóra jest dogłębnie doczyszczona. Jakiś czas temu pokazywałam Wam kostkę myjącą → SISLEY Phyto-Pate Moussante , uwielbiam tą pastę i bardzo chętnie po nią sięgam. Wymaga więcej “zachodu” niż inne kosmetyki przeznaczone do oczyszczania twarzy ale warto. Efekty są naprawdę widoczne. Dziś pokażę Wam piankę, myślę, że jest to lepsza postać produktu do oczyszczania dla “leniwych” ,a równie skuteczna.

SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE - pianka do mycia twarzy
SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE – pianka do mycia twarzy

SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE  – pianka do mycia twarzy , to produkt przeznaczony do mycia twarzy z wodą , do każdego rodzaju cery, nawet tej najbardziej wrażliwej. Pianka zamknięta jest w plastykowej butli o pojemności 125ml. Dozownik nie nastręcza żadnych trudności .

SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE - pianka do mycia twarzy
SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE – pianka do mycia twarzy

SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE  – pianka do mycia twarzy  jest bardzo delikatna , lekka i puszysta. W kontakcie z wodą przeistacza się w delikatną emulsję, która gładko sunie po twarzy usuwając resztki makjiażu i bardzo dokładnie ją oczyszcza. Nie zawiera mydła, nie wywołuje podrażnień , nie powoduje powstawania zaskórników. Nie przesusza skóry i nie ma po jej użyciu nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia co zdarza się przy takiego typu produktach. Nie wiem jakie są Wasze doświadczenia z piankami, czy innymi produktami do mycia twarzy ale ja często spotykam się z produktami , które nie wysuszają mi cery ale po umyciu towarzyszy uczucie ściągnięcia. W przypadku tej pianki można zapomnieć o tym odczuciu. Jest doskonała.

SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE - pianka do mycia twarzy
SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE – pianka do mycia twarzy

SISLEY MOUSSE CREME NETTOYANTE ET DEMAQUILLANTE  – pianka do mycia twarzy zawiera w składzie :

– Mydlnicę

– Lilię

– Witaminę B5

– Olejki eteryczne

Aplikacji towarzyszy bardzo przyjemny zapach. Jest delikatny i nienachalny a mimo to bardzo uprzyjemnia moment oczyszczania twarzy. Na wilgotnych dłoniach rozprowadzam 2-3 dozy pianki, delikatnie rozmasowuję na twarzy omijając okolice oczu. Następnie obficie spłukuję wodą i osuszam. Nakładam kolejne kroki pielęgnacji.

Moje opakowanie dobija już dna, co możecie zauważyć na jednym ze zdjęć. Pianka jest bardzo wydajnym produktem i myślę, że przy stosowaniu dwa razy dziennie spokojnie wystarczy na 5-6 miesięcy używania. Polecam serdecznie wszystkim , którzy szukają pianki do mycia twarzy, skutecznej i jednocześnie delikatnej. To jeden z moich ulubionych produktów marki Sisley.

Tą piankę w użyciu możecie zobaczyć również w filmiku :

[/fusion_text]

Autor