CLARINS Water Comfort

Przyjemność i świeżość oczyszczania skóry wodą …. bez wody ! Water Comfort Clarins to preparat , który w prosty sposób odświeża skórę i zapewnia uczucie świeżości , delikatnie usuwa lekki makijaż bez użycia wody , nie pieniąc się przy tym.

CLARINS Water Comfort
CLARINS Water Comfort

Woda owocowa uzyskana w procesie destylacji posiada właściwości zmiękczające skórę w rezultacie czego cera staje się wygładzona  i odpowiednio napięta , dając uczucie komfortu.

Ta cudowna jak dla mnie 🙂 woda zamknięta jest w plastykowej , przezroczystej butelce o pojemności 200ml.

CLARINS Water Comfort
CLARINS Water Comfort

Zamknięcie jest porządnie zabezpieczone:

CLARINS Water Comfort
CLARINS Water Comfort

CLARINS Water Comfort
CLARINS Water Comfort

CLARINS Water Comfort
CLARINS Water Comfort

Ta esencjonalna woda brzoskwiniowa przeznaczona jest do: cera normalna do mieszanej. Usuwając zanieczyszczenia i lekki makijaż pozostawia skórę nawilżoną , miękką i odświeżoną.

W składzie znajdziemy:

* delikatną myjącą bazę kokosową -usuwająca makijaż i oczyszczająca skórę

* woda destylowana z brzoskwini , która tonizuje i pozostawia skórę miękką w dostyku

* wyciąg z nasion moringa , jego zadanie należy do neutralizacji działania zanieczyszczeń środowiska, oczyszcza i przywraca skórze naturalny blask

* Ispagul – pozostawia skórę miękką w dotyku

* prowitamina B5 działa nawilżająco i łagodząco

Water Comfort Clarins oczarowała mnie już przy pierwszym kontakcie, a było to już dość dawno i od tamtej pory na stałe zagościła w mojej kosmetyczce:) Uwielbiam ją za zapach, który jest rzeczywiście brzoskwiniowy i bardzo rześki , ale też i za tą miękkość skóry, która po kontakcie z tą wodą nabiera na sile:). Woda ta stanowi już dla mnie pewien rytuał pielęgnacyjny i ciężko się bez niej obejść:)

Nalewam ją na wacik i tak nasączonym delikatnie dociskam do twarzy omijając okolice oczu, nie spłukuję już wodą, po pielęgnacji tą wodą nie mam poczucia przymusu użycia toniku, jednak i od nich jestem uzależniona i mimo wszystko jeszcze tonizuję 🙂 Kosmetyku tego, tej cudownej brzoskwiniowej wody nie żałuję sobie i używam dwa razy dziennie i żałuję , że  nie ma takowej w formie spray bo myślę , że w ciągu dnia , w którym nie robię make up mogłabym  się tak spryskiwać 😀

Water Comfort Clarins dostępna jest w perfumeriach w cenie około 130zł

 

Autor