Fresh Sugar Face Polish

 

 Kolejny bardzo fajny produkt marki Fresh, który wpisuję na listę ulubieńców ! Marka Fresh to marka, która łącząc skuteczne, naturalne składniki oraz tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne ze zdobyczami współczesnej nauki tworzy produkty, których działanie przynosi wymierne korzyści. Marka Fresh od zawsze stawia na innowacje, stosując w swych kosmetykach skuteczne składniki naturalne, które od wieków wykorzystywane są w pielęgnacji skóry. Inspirując się nieskażoną tradycją Fresh poszukuje najlepszych składników na całym świecie. Ja bardzo polubiłam tę markę i z dużą przyjemnością sięgam po kosmetyki tej marki !

Produkt, który polecam dzisiaj to świetny peeling do twarzy w formule gęstej pasty o działaniu złuszczającym. Peeling pięknie pachnie,  dodaje skórze dwa razy więcej promienności. Delikatnie usuwa martwe komórki. Momentalnie przywraca skórze promienność, wygładza ją i rozjaśnia.

W składzie tego produktu znajduje się  cukier trzcinowy, który odżywia skórę i pomaga usuwać martwe komórki. Wygładza skórę i zapobiega utracie wilgotności. Rewitalizuje i wygładza cerę. Są też  owoce poziomki, które  tonizują i zapewniają zdrową i pełną blasku cerę. Jest olejek z pestki śliwki, który odżywia i chroni skórę,  a masło z pestki mango odżywia i nawadnia, a także przywraca elastyczność wysuszonej i uszkodzonej skórze.

Fresh Sugar Face Polish
Autor