CHANEL Hydra Beauty Micro Serum

Dziedzictwo Mademoiselle nie pozostawia miejsca na wątpliwości… W CHANEL wszystko co jest tworzone to z myślą o kobietach i ich szczególnej, wyjątkowej urodzie.

Kobiety na całym świecie stają się coraz bardziej wymagające, pragną aby cera zyskała jeszcze więcej blasku, świeżości, lekkości, komfortu i dobrego samopoczucia niż oferowano im do tej pory. Marzą o produktach do pielęgnacji skóry o niezwykłej mocy nawilżania. CHANEL spełnia ich życzenie wprowadzając nowy produkt do linii CHANEL Hydra Beauty – Hydra Beauty Micro Serum.

CHANEL Hydra Beauty Micro Serum
CHANEL Hydra Beauty Micro Serum

CHANEL Hydra Beauty to nawilżająca linia do pielęgnacji skóry. Kosmetyki z tej serii pobudzają i chronią procesy cyrkulacji wody, uzupełniają jej zasoby w głębi skóry i koncentrują się na dwóch fundamentalnych potrzebach: nawilżeniu i ochronie.

CHANEL ogłasza „hydro-rewolucję” wprowadzając pierwszy kosmetyk microfluidics serum z mikro kropelkami Kamelii, bezpiecznika do ciągłego nawilżenia skóry i efektu intensywnego wypełniania.

CHANEL Hydra Beauty Micro Serum
CHANEL Hydra Beauty Micro Serum

Składniki aktywne serum zamknięte w mikroskopijnych kropelkach nie tracą swych właściwości, a gdy trafią na skórę , wnikają w nią głęboko.W pierwszym kontakcie ze skórą podobnie, jak w przypadku wody korzystne fale wypełniają naskórek, odświeżają, wygładzają i uzupełniają go. Następnie Camellia Alba i jej mikro-kropelki zostają rozproszone. Niczym jedwab na skórze, pozostawia natychmiastowe uczucie komfortu i nawilżenia.

CHANEL Hydra Beauty Micro Serum
CHANEL Hydra Beauty Micro Serum

Całą linię Hydra Beauty uwielbiam i znam już każdy dostępny z tej linii produkt. Od momentu pojawienia się zapowiedzi tego serum wiedziałam, że muszę je wypróbować. Jestem wielką sero-maniaczką i nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego typu kosmetyku. CHANEL Hydra Beauty Micro Serum już od pierwszej aplikacji “kupiło” mnie swoją lekkością, pięknym zapachem i momentalnym uczuciem komfortu zaraz po nałożeniu. Bardzo lekka żelowa formuła, która we flakonie pięknie wygląda dzięki zatopionym micro-kuleczkom, świetnie rozprowadza się na skórze i momentalnie wchłania. Nie pozostawia po sobie żadnej tłustej, lepkiej warstwy. Całkowicie się wchłania, a cera staje się miękka i gładka. Mam poczucie,że to nawilżenie sięga naprawdę głębokich warstw w skórze.

CHANEL Hydra Beauty Micro Serum
CHANEL Hydra Beauty Micro Serum

Prosta linia flakonu z dozownikiem typu pompka.

CHANEL Hydra Beauty Micro Serum
CHANEL Hydra Beauty Micro Serum
CHANEL Hydra Beauty Micro Serum
CHANEL Hydra Beauty Micro Serum

W centrum formuły CHANEL Hydra Beauty Micro Serum znalazły się dwie wyjątkowe rośliny podkreślające jego działanie:

* Camelia, Camelia Japonica alba plena ulubiony kwiat Mademoiselle Chanel, który otrzymywała od swojej miłości Boya Capela i który wielokrotnie zdobił jej kreacje. To symbol elegancji i wytrwałości. Hodowany w w północno-zachodniej Francji są ręcznie zbierane zanim trafią do laboratorium. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie.

* Blue Ginger – Niebieski imbir z Madagaskaru, który doskonale wspomaga autoochronne procesy zachodzące w komórkach oraz dba o odpowiednie nawilżenie skóry, chroniąc ją przed zewnętrznym i wewnętrznym stresem. Niebieski imbir jest strażnikiem wody.

Te dwie wyjątkowe w swoich pielęgnacyjnych właściwościach rośliny – Camelia Japonica i Blue Ginger doprowadziły Dział Badań CHANEL do stworzenia dwóch aktywnych składników – Camellia Alba PFA oraz Blue Ginger PFA – gwiazd linii Hydra Beauty.

Bardzo lekka, odświeżająca i doskonale nawilżająca formuła tego serum idealnie wpisuje się w potrzeby mojej cery. Skóra, z dnia na dzień, podczas stosowania tego serum staje się coraz bardziej promienna i wygląda zdrowiej. Poziom nawilżenia jaki daje to serum w zupełności wystarczyłby mi to tego abym mogła zrezygnować z dalszych gestów pielęgnacyjnych. Nie mniej jednak tak uwielbiam tą całą linię, że z przyjemnością sięgam po pielęgnację uzupełniającą z linii Hydra Beauty, o której już wkrótce napiszę więcej. Jest najlepsze serum nawilżające jakie miałam okazję używać. Używam je od 3 miesięcy i zużyłam ponad pół flakonu, wydajność oceniam na bardzo dobrą i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie.

Jeśli nie mieliście okazji poznać jeszcze tego doskonałego nawilżacza serdecznie polecam poznać. Nie tylko cieszy oko ładnie prezentując się na toaletce. Jego nawilżające właściwości dzięki którym cera jest w świetnej kondycji sprawiają, że jest to moment w pielęgnacji, który sprawia mi ogromną przyjemność.

 Niebawem druga część smakołyków z linii Hydra Beauty Chanel 🙂 

 

Autor