Marka FRESH ! bardzo lubię tę markę ! Mam kilka ulubionych kosmetyków, a wiele produktów z tej marki już przetestowałam i mam chęć do nich wrócić ponownie ! Podaruj swojej skórze niezwykłe doznania i odkryj markę, która łącząc skuteczne, naturalne składniki oraz tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne ze zdobyczami współczesnej nauki tworzy produkty, których działanie przynosi wymierne korzyści. Marka FRESH od zawsze stawia na innowacje, stosując w swych kosmetykach skuteczne składniki naturalne, które od wieków wykorzystywane są w pielęgnacji skóry. Inspirując się nieskażoną tradycją FRESH poszukuje najlepszych składników na całym świecie. Dziś polecam Wam bardzo serdecznie dwa produkty tej marki, które mocno wpisują się zapotrzebowania mojej cery.

Fresh Vitamin Nectar Vibrancy-Boosting Face Mask

Ten produkt kupiłam w salonie marki Fresh w Nowym Jorku, bardzo polecała mi go konsultantka tej marki.  Musiałam go mieć, zwłaszcza, że jestem wielką fanką maseczek. To maska dla łakomczuchów przypominająca dżem. W naturalny sposób ożywia wygląd skóry. Dodaje cerze energii i blasku, i rozjaśnia ją. Zawiera kompleks witamin z owoców  i skoncentrowana mieszanka cytryn, pomarańczy i klementynek, który chroni i rewitalizuje matową i zmęczoną skórę, dodając jej energii i zdrowego blasku. Ale też ożywia, rozjaśniając, zmiękczając i wygładzając skórę. Uwielbiam !

Drugi produkt, na który czekałam od momentu pojawienia się zapowiedzi to serum Fresh Vitamin Nectar Glow Juice Face Serum.  Serum zawierające ponad 480 000 mikropęcherzyków bogatych w składniki odżywcze, które zapewniają skórze ogromną bombę witaminową, nadając jej zdrowy wygląd.  Serum zostało zainspirowane sokiem tłoczonym na zimno. Mikropęcherzyki z witaminami C i E, beta-karotenem oraz olejem kokosowym łączą się z wodną bazą ekstraktów owocowych i minerałów, pozostawiając skórę odżywioną i gładką przez 24-godziny. Serum pięknie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, momentalnie gwarantuje odświeżenie cery, bardzo dobrze nawilża i rewitalizuje.

Fresh Vitamin Nectar
Fresh Vitamin Nectar
Autor