Nowe Serum CHANEL- Chanel Blue Serum

HOLISTYCZNA WIZJA PIĘKNA  CHANEL- Chanel Blue Serum

BLUE ZONES – niebieskie strefy, gdzie ludzie żyją dłużej i zdrowiej. Marka CHANEL przeprowadziła badania na stulatkach z Kostaryki, Sardynii, Grecji oraz Japonii i czerpiąc ze stylu życia najdłużej żyjących tam mieszkańców.

Dobrze zbilansowana, zdrowa dieta oparta na wysokiej jakości produktach i składnikach, aktywny tryb życia np codzienne chodzenie, umiejętność radzenia sobie ze stresem ale też otwartość i angażowanie się w życie społeczne to wszystko łączy stulatków biorących udział w badaniach.

Wieloletnie badania marki CHANEL  pozwoliły stworzyć  holistyczny produkt, który oddziałuje na cztery płaszczyzny , które są niezbędne do utrzymania młodości:

* energia komórkowa  * metabolizm komórkowy  * kontrola komórkowego stresu * komunikacja międzykomórkowa

Chanel Blue Serum

Nowe niebieskie serum to  produkt o działaniu przeciwstarzeniowym, napędzanym przez długowieczne składniki z „niebieskich stref”.  Zielona kawa z Kostaryki, oliwa z Sardynii oraz pistacje z Grecji. Połączenie siły natury i innowacyjnych technologii sprawiło, że wyjątkowe trio stało się gwarantem jędrności, gładkości i odpowiedniego odżywienia skóry,  czyli jej młodości. 

Serum doskonale się wchłania, od momentu aplikacji, której towarzyszy piękny, subtelny zapach, cera jest świetnie nawilżona i rozświetlona. Formuła tego produktu zapewnia mojej cerze optymalny poziom nawilżenia, który utrzymuje się przez cały dzień. Po 2 tygodniach używania zauważyłam poprawę jędrności cery, a efekt rozświetlenia był już bardzo widoczny. Drobne linie zmarszczkowe wygładzone! Cera promienna!

Zaleca się stosowanie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy . Trzy pompki produktu należy naturalnie podgrzać dłońmi i rozprowadzić na  cerze twarzy, policzków i czoła. Przy regularnym używaniu rano i wieczorem to opakowanie wystarczyło mi na około 1,5 miesiąca.

Chanel Blue Serum
Chanel Blue Serum
Autor