SHISEIDO
BIO-PERFORMANCE GLOW REVIAL

Poszarzała cera i zmęczony wygląd naszej skóry jest niezależny od naszego wieku i zazwyczaj taki wygląd spowodowany jest wieloma czynnikami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi.  Są to najczęściej: brak snu, złe nawyki żywieniowe, stres, choroba, nieodpowiednia pielęgnacja, ale także pory roku, które mają znaczący wpływ na wygląd naszej skóry. Nie ma nic gorszego dla naszego wyglądu niż zmęczona, ziemista cera bez blasku. Dodatkowe kilka lat na twarzy na twarzy gwarantowane ! Ale zmieniając swój sposób życia, odżywiania, zapewniając odpowiednią liczbę godzin snu i dbając o pielęgnację cery możemy cieszyć się jej zdrowym, pełnym blasku wyglądem.

SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIAL
SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIAL

Zimowy okres nie sprzyja cerze. Mróz, wiatr, rozgrzane kaloryfery, mniejsza wentylacja powietrza to najwięksi wrogowie zdrowej, świeżej i młodo wyglądającej skóry. Po wakacjach jesteśmy wypoczęte i pełne energii, natomiast nasza skóra często wygląda na zmęczoną i poszarzałą, a jej koloryt nie jest równomierny. Dzieje się tak dlatego, że pod wpływem promieni słonecznych, dochodzi do wzmożonego rogowacenia naskórka. Z tej analizy wynika, że przez przez cały rok nasza pielęgnacja powinna być odpowiednio dobrana. Tak skomponowana aby zapewniała piękny wygląd cery bez względu na porę roku.

Linia marki Shiseido –SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIAL, którą dziś Wam bardzo polecam jest moją ukochaną linią, która przywraca mojej skórze piękny wygląd i sprawia, że cera wygląda zawsze świeżo i zdrowo co wiele z Was często podkreśla oglądając moją cerę bez makijażu. Bardzo dziękuję za te wszystkie miłe słowa. W głównej mierze to zasługa pielęgnacji jaką używam.

Produkt od jakiego zaczęłam swoją przygodę z tą linią marki Shiseido to absolutnie genialne serum, które w spektakularny sposób przywraca skórze jej naturalny blask, młodzieńczy wygląd oraz wewnętrzną energię. Regeneruje i usprawnia system naczyń włosowatych, których dobra kondycja wpływa na jednolitą tonację, równą teksturę oraz jędrność i sprężystość (kontur) skóry. Przeznaczone dla każdego, niezależnie od wieku i typu cery. Poprawia nie tylko jakość skóry, ale i pierwsze wrażenie jakie robisz na innych. To serum to już moje drugie opakowanie. Uwielbiam wygląd cery po tym serum –  niemalże natychmiastowy efekt już po kilku dnia używania – skóra jest bardziej promienna, ożywiona, odzyskuje świeżość i naturalny blask. Z upływem czasu serum zmniejsza  zaczerwienienia, tonacja jest bardziej jednolita , zmarszczki i cienkie linie stają się mniej widoczne. Przy regularnym dłuższym używaniu zmiany pigmentacyjne są mniej widoczne, skóra jest bardziej sprężysta, a pory mniej  widoczne.

SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIAL SERUM

SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIAL SERUM

SHISEIDO BIO-PERFORMANCE GLOW REVIAL SERUM

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream

W tym roku Shiseido uzupełniło tę linię o dwa nowe produkty. Krem do twarzy i krem pod oczy. Krem do twarzy, dzienno-nocny przywraca skórze doskonały wygląd. Odbudowuje i regeneruje system naczyń krwionośnych w skórze, którego optymalne funkcjonowanie odpowiada za rozwiązanie szeregu problemów skóry związanych z tonacją i teksturą. Moja cera mimo tego ,że teksturowo bardzo ładnie wygląda i o ile nie mogę się przyczepić nadmiernej ilości zmarszczek, rozszerzonych porów i niedoskonałości o tyle mam problem z nierównym jej kolorytem i nadmierną pigmentacją. Taka moja uroda można by rzec. Ale dla mnie to problem, który rozwiązuję na wiele możliwych sposób z różnymi skutkami. Krem do twarzy Shiseido Bio-Performance Glow Revival Cream to produkt, który bardzo pomaga mi w tej nierównej walce. Dzięki zastosowaniu technologii korygującej Multi-Capisolve 1124 krem odbudowuje i wzmacnia delikatne naczynia krwionośne w skórze. Zwiększa zdolność skóry do regeneracji, poprawia koloryt, wyrównuje tonację, wygładza teksturę, przywraca skórze świeżość i młodzieńczy blask.Dzięki udoskonaleniu formuły o technologię wspomagającą Reno Cycle, wspomaga mechanizmy naprawcze i obronne skóry, które gwarantują optymalną pracę komórek zarówno naskórka jak i skóry właściwej. Uwielbiam działanie tego kremu, w połączeniu z serum przynosi doskonałe efekty. Skóra odzyskuje energię, witalność i promienny blask. Tonacja skóry jest ożywiona i rozświetlona, zaczerwienia stają się mniej widoczne tak samo jak przebarwienia. Krem genialnie nawilża i wygładza cerę.

 

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Wielka radość mnie ogarnęła jak się dowiedziałam że w linii pojawi się również krem pod oczy. Jestem maniaczką pielęgnacji tej okolicy twarzy i każdy nowy produkt od razu generuje mi chęć sprawdzenia. Krem pod oczy Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment, to produkt, który już po piwerszym użyciu idealnie wpisał się w potrzeby mojej skóry pod oczami i sprostał moim wymaganiom. Ten Dzienno-nocny krem z masującym aplikatorem (Kassa) przywraca doskonały wygląd skórze wokół oczu. Odbudowuje i regeneruje system naczyń krwionośnych w skórze, którego optymalne funkcjonowanie odpowiada za rozwiązanie szeregu problemów skóry wokół oczu, takich jak: nierówna tonacja, cienie wokół oczu, Zwiększa zdolność skóry do regeneracji, poprawia koloryt, ujednolica tonację i teksturę delikatnej skóry wokół oczu. Niweluje oznaki zmęczenia,  a spojrzenie odzyskuje świeżość i młodzieńczy wygląd. Skóra wokół oczu z każdym dniem używania  jest bardziej witalna i widocznie rozświetlona. Cienie wokół oczu są mniej widoczne.Zmniejszają się opuchnięcia. Cienkie linie są wygładzone. Skóra jest głęboko nawilżona, gładka i bardziej sprężysta. Ten krem spełnia wszystkie moje wymagania i wpisuje się na listę ulubieńców.

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Ta linia marki Shsieido, podobnie jak każda inna spełnia moje wszelkie oczekiwania. Zarówno pod względem swojego działania, właściwości pielęgnacyjnych jak i samej konsystencji i niezwykłej przyjemności z jej aplikacji. Marka Shiseido to marka, która obok marki Sisley nigdy mnie nie zawiodła. Obydwie marki pod względem ilości zużytych produktów i zadowolenia z działania królują w mojej pielęgnacji od wielu lat.

Podaruj sobie tę odrobinę luksusu !

Shiseido Bio-Performance Glow Revival Eye Treatment

Shiseido Bio-Performance Glow Revival
Autor