Starzenie się jest naturalne, ale dzięki nauce można je ukryć. Dlatego Origins wykorzystuje siłę natury i doświadczenie nauki, aby tworzyć silne formuły przeciwstarzeniowe. Po ponad 20 latach badań i innowacji, Origins przoduje w wykorzystywaniu naturalnych sił, aby zapewnić zaawansowane rezultaty pielęgnacji przy użyciu naturalnych składników.

Plantscription Anti-Aging Power Serum zawiera zaawansowaną formułę, która pomaga naskórkowi przyswajać naturalne składniki, aby zwalczać najbardziej widoczne oznaki starzenia. Na formułę składają się dwa główne składniki, które poprawiają wygląd skóry, zmniejszając widoczność linii mimicznych oraz ujednolicając strukturę skóry. Serum świetnie się wchłania, zapewnia skórze natychmiastowe uczucie komfortu i nawet w przypadku mojej suchej cery nie mam potrzeby używać dodatkowo jakiegoś kremu. Serum Genialnie się sprawdza jako produkt pod makijaż. Jest wyjątkowo wydajnym kosmetykiem bo niewielka ilość wystarcza by nałożyć na całą twarz i szyję, pamiętajmy, że szyi też nie pomijamy w pielęgnacji !

Origins
Plantscription Anti-Aging Power Serum

Origins Plantscription Anti-Aging Power Serum
Origins Plantscription Anti-Aging Power Serum
Origins Plantscription Anti-Aging Power Serum

 W składzie serum znajdują się :

Anogeissus, z kory drzewa rosnącego w Ghanie, wspomaga funkcjonowanie fibryliny, aby widocznie zmniejszać widoczność linii mimicznych i zmarszczek.

Bambus, najszybciej rosnąca roślina na świecie, znany jest ze swojej giętkości i wytrzymałości. Formuła serum, zawierająca bambus, ujędrnia skórę i wygładza jej strukturę.

W ciągu kilku dni skóra zyskuje zdrowy, naturalny wygląd o młodzieńczym blasku,  jest sprężysta i pełna energii. Poza tym serum dostarcza skórze dwa razy więcej kolagenu, aby odbudować ją poprzez zwiększenie jej objętości i wspieranie jej złożonej budowy.

Autor