GUERLAIN
ABEILLE ROYALE DOUBLE R
RENEW & REPAIR SERUM

Nie wyobrażam sobie mojej codziennej pielęgnacji porannej i wieczornej bez serum ! Już od wielu lat praktykuję taką wieloetapową pielęgnację i jestem zadowolona z efektów, a moja cera mimo wieku nadal wygląda zdrowo i młodo. Serum, które dziś Wam polecam to drugie serum marki Guerlain, które mocno wpisuje się w zapotrzebowania mojej cery i spełnia moje oczekiwania !

Inspirowana zabiegami dermatologicznymi, formuła tego serum wzbogacona jest w „żel lamelarny”: zawiera kwasy AHA, które odgrywają główną rolę z odnowie komórkowej, regulując moc ich działania. Trzy główne kwasy (mlekowy, cytrynowy i glikolowy) ulegają stopniowemu rozproszeniu, co zapewnia delikatną, ciągłą odnowę – w efekcie „nową skórę”, która ma wygładzoną powierzchnię i emanuje odzyskanym blaskiem. Ich powolna i nieustanna podróż pomiędzy przypominającymi labirynt warstwami lamelarnego żelu formuły zapewnia optymalną tolerancję skóry. Umożliwia to codzienne stosowanie kosmetyku i ogranicza ryzyko zaczerwienienia lub podrażnienia skóry.

ODNOWA I REGENERACJA ! GUERLAIN ABEILLE ROYALE DOUBLE R RENEW & REPAIR SERUM
GUERLAIN ABEILLE ROYALE DOUBLE R RENEW & REPAIR SERUM

Rzadka i cenna substancja: Galaretka Królewska od czarnych pszczół z wyspy Ouessant to surowiec trudny do pozyskania. Wymaga skrupulatności, specjalistycznej wiedzy i precyzji jubilera. Pochodząca z własnych zasobów marki Guerlain, organiczna Galaretka Królewska od czarnych pszczół z wyspy Ouessant to unikat w skali światowej. Proces jej pozyskiwania jest w pełni transparentny.  Wyspa Ouessant, położona 18 km od wybrzeża Bretanii i zaklasyfikowana jako naturalny rezerwat przez UNESCO, jest domem czarnej pszczoły (nazwa naukowa: Apis mellifera). Czarna pszczoła – endemiczny gatunek tej wyspy, wytwarza wyjątkowo czysty miód dzięki swoim cechom genetycznym oraz niezwykłej jakości ekosystemu na Ouessant, pozbawionego zanieczyszczeń i wolnego od intensywnych upraw. Podzielony na dwie całkowicie oddzielne części, flakon produktu pozwala zachować integralność każdej formuły aż do chwili aplikacji. Po naciśnięciu pompka uwalnia odpowiednią dawkę każdej formuły, aby zapewnić optymalną skuteczność działania produktu. Uwielbiam to serum i na pewno w przyszłości sięgnę po kolejne opakowanie ! Serum cudownie regeneruje i przywraca mojej cerze promienny wygląd, z każdym dniem używania zauważałam coraz bardziej widoczne efekty. Poza właściwościami regenerującymi i odmładzającymi serum również świetnie nawilża moją cerę i utrzymuje nawilżenie przez bardzo długi czas. Polecam serdecznie !

GUERLAIN ABEILLE ROYALE DOUBLE R RENEW & REPAIR SERUM
GUERLAIN ABEILLE ROYALE DOUBLE R RENEW & REPAIR SERUM

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Autor