StriVectin™, to marka na wyłączność w perfumrii Sephora. W portfolio tej marki znajdziesz wiele produktów skoncentrowanych na  przeciw starzeniu się skóry. Dla StriVectin™, skóra pełna blasku, to skóra tchnąca młodością.

Linia produktów „problem i jego rozwiązanie” o naukowo potwierdzonej skuteczności zawiera składniki o ukierunkowanym działaniu, które zwalczają widoczne oznaki starzenia. Dzięki opatentowanej formule NIA-114™ wspomagającej odbudowę komórkową, StriVectin™  przywraca skórze młody wygląd.
Im więcej nauki, tym mniej zmarszczek™.

Kosmetyki, które dziś polecam, bardzo wpisały się w potrzeby mojej cery zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym kiedy moja cera wymagała skutecznego rozświetlenia. Dwa produkty, dzięki którym cera stała się bardziej promienna, wygładzona i młodsza!

STRIVECTIN Skoncentrowany korektor na noc
STRIVECTIN Skoncentrowany korektor na noc
STRIVECTIN Skoncentrowany korektor na noc

Cudowny produkt, który w bardzo szybkim czasie poprawił kondycję mojej cery. Już po kilku zastosowaniach zauważyłam piękne wygładzenie cery i rozjaśnienie plam przebarwieniowych , pozostałości po poprzednim okresie wakacyjnym.
Ma bardzo lekką formułę serum i zawiera kompleks pięciu silnie działających enzymów. Jego działanie opiera się na delikatnym, bez złuszczania, usuwaniu martwych komórek co przyczynia się do odnowy skóry, poprawiając jej teksturę i świetlistość.
Pomaga przywrócić 5 widocznych zalet perfekcyjnej skóry: gładkość, sprężystość, nawilżenie, odżywienie, wypełnienie.

Przedłużone stosowanie redukuje nawet najmniejsze niedoskonałości. Skóra ulega transformacji, co jest widoczne nawet z bliska. Ja używałam ten kosmetyk przez okres około 3 miesięcy na noc. Tak ja zaleca producent. Kiedy miałam większą potrzebę nawilżenia nakładałam na to serum dodatkowo krem nawilżający ale w większości razy solo mi zapewniał optymalny poziom nawilżenia. Rano cera wygląda przepięknie! Na prawdę bardzo polecam wypróbować i jestem pewna, że podzielisz moją opinię!

STRIVECTIN Masque Peel-off argent
STRIVECTIN Masque Peel-off argent

Jak dobrze wiecie, maski to mój żywioł i tę musiałam koniecznie przetestować ! StriVectin  Masque peel-off argent jest nowatorską maseczką opartą o silnie działające właściwości koloidalnego srebra .

Złuszczająca formuła usuwa i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i podrażniających składników środowiskowych, które pory absorbują przez cały dzień. Opatentowana technologia NIA-114 wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, aby podnieść jej zdolności obronne przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych  Od pierwszej aplikacji skóra jest wolna od czynników zanieczyszczających, które przyspieszają starzenie się skóry. Skóra jest gładka i promienna, gotowa do aplikacji serum lub kremu nawilżającego. Kolejne CUDO tej marki!

Nakładam dość dużą ilość na całą twarz omijając kontur oka. Równomiernie rozprowadzam i pozostawiam na 15 do 20 minut, aż do uzyskania całkowicie suchej powłoki. Aby usunąć maskę należy delikatnie odkleić ku górze, zaczynając od dołu twarzy. Pozostałości zmyć ciepłą wodą. Cera jest świetnie oczyszczona, wygładzona i nawilżona !

STRIVECTIN Masque Peel-off argent
Autor