SHISEIDO IBUKI Multi-Solution Gel

Są takie kosmetyki, do których podchodzimy z nieśmiałością. Coś wielofunkcyjnego często omijamy gdyż wydaje się nam, że niekoniecznie będzie działać tak jak powinno. Pewnie większość z Was zgodzi się z powyższym zdaniem. Ale są kosmetyki, na które warto zwrócić uwagę mimo swoich przekonań i o takim kosmetyku dziś właśnie będzie mowa.

SHISEIDO IBUKI Multi-Solution Gel to idealny produkt, który pomaga w codziennej walce z niedoskonałościami związanymi z przesuszeniem, szorstkością cery, rozszerzonymi porami czy zaczerwienieniami. Działa jak ochronny opatrunek, nawet gdy jest nałożony na makijaż.  Może być stosowany kiedykolwiek i gdziekolwiek, w zależności od indywidualnych potrzeb.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zamknięty w estetycznym , poręcznym i przyjemnym dla oka kształcie słoiczku, zmieści się nawet w małej torebce. Żelowa , zbita konsystencja w kolorze miętowym nałożona na skórę staje się zupełnie przezroczysta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SHISEIDO IBUKI Multi-Solution Gel stwarza optymalne środowisko umożliwiające skuteczną i pełną regenerację uszkodzeń. Nasza skóra każdego dnia narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenie środowiska, promienie UV, stres, brak snu, niewłaściwa dieta. Konsekwencją tych zjawisk jest osłabienie kondycji skóry oraz pojawienie sie problemów z tym zwiazanych, czyli zmiany trądzikowe, rozszerzone pory, szorstkość, widoczne pory czy nadmierna produkcja sebum. Gel świetnie sobie radzi z drobnymi , a nawet tymi głębszymi zmianami typu “wypryski”. Sprawdziłam już wielokrotnie jego działanie właśnie na takie zmiany i jestem pod wrażeniem tego jak sobie z nimi radzi. W ciągu 2 dni nakładany dwa razy dziennie goi zupełnie drobne zmiany i łagodzi te głębsze na tyle, że przestają być wyczuwalne i widoczne już po 3-4 dniach.

Bardzo dobrze sprawdzi się u osób, które pracują lub przebywają w pomieszczeniach klimatyzowanych, często podróżujących samolotem gdyż momentalnie nawilża, nałożony nawet na uprzednio zrobiony makijaż. Większość z Was wie, że ja się borykam z przesuszonym czołem i krostkami, które tam się w wyniku przesuszenia pojawiają. Od kiedy używam tego żelu w ciągu dnia, na makijaż skóra na czole jest w dużo lepszej kondycji.

Gdy nasza skóra jest szara i wygląda na zamęczoną swobodnie możemy nałożyć na całą twarz , na makijaż. Szybko przywraca zmęczonej cerze promienny blask. Sprawdziłam to na sobie i działa !

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aplikacji towarzyszy bardzo przyjemny zapach. Gel tworzy na na skórze ochronną powłoczkę, która nie tylko dostarcza cerze to czego w danym momencie potrzebuje ale także chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Jest bardzo wydajny ze względu na konsystencję , która pozawala na użycie niewielkiej ilości. Miałam okazję przetestować ten produkt również po ekspozycji na słońce, kiedy skóra się lekko zarumieniła i były widoczne ślady podrażnienia. Momentalnie ukoił zaczerwienienie! Jest to kosmetyk, który mam pod ręką i będzie mi towarzyszył podczas urlopu także.

Mieliście okazję sprawdzić ten kosmetyk ? jeśli nie polecam wziąć próbkę z perfumerii i przetestować. Dla mnie ten wielofunkcyjny gel wyjątkowo sprawdzająca się jako kosmetyk na wszelkie problemy mojej cery.

Pamiętajmy o tym, że jest to kosmetyk, który używamy jako ostatni gest pielęgnacyjny, taki, który może być stosowany regularnie  rano i wieczorem lub okazjonalnie w zależności od indywidualnych potrzeb, np. na makijaż (SOS w ciągu dnia). Nie należy go nakładać przed pielęgnacją gdyż może utrudniać wchłanianie składników pielęgnacyjnych. 

 

 

 

 

Autor