Bumble and Bumble Serum Save the day

Uwielbiam kompleksowe pielęgnacje, kosmetyki z tej samej linii, bardzo to lubię i jak mam tylko taką możliwość to staram się skompletować tak swoją pielęgnację, twarzy, ciała czy włosów by były to produkty uzupełniające się. Kosmetyki, które dziś Wam serdecznie polecam to produkty marki, którą bardzo sobie cenię i mam kilka ulubionych kosmetyków, po które chętnie i regularnie sięgam. Marka Bumble and Bumble już na dobre zadomowiła się w naszej Sephorze i co jakiś czas pojawiają się nowości, które od razu wzbudzają we mnie chęć przetestowania. Tak też było z linią pielęgnacji włosów, którą dziś pokazuję. Zarówno maska do włosów na noc jak i serum do włosów, w moim przypadku do stosowania na dzień spisują się świetnie i cudownie uzupełniają się w swoim działaniu.

While You Sleep Overnight Damage Repair Masque

While You Sleep Overnight Damage Repair Masque – regenerująca maseczka na noc 

Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez maseczek, zarówno tych do twarzy jak i do włosów. One muszą u mnie być ! nie pamiętam momentu bym nie miała, uff . Ta maseczka  na noc poprawia wygląd zniszczonych włosów. Już po pierwszym użyciu widać zmianę! Jestem w niej absolutnie zakochana i na pewno sięgnę po kolejne opakowanie. Maseczka ma dość gęstą formułę ale z dużą swobodą rozprowadza się na suchych włosach. Można ją stosować na dwa sposoby :
♥ na suche włosy raz lub dwa razy w tygodniu, aby umożliwić głębokie działanie składników odżywczych, zostawiamy  na włosach na noc – a następnie należy zmyć  nałóżyć odżywkę.
♥ dla błyskawicznego działania regeneracyjnego, należy nałożyć na 20 minut tę maskę, a po 20 minutach ją zmyć.

W obydwu przypadkach daje świetny efekt! włosy są odżywione, mega gładkie i lśniące.

While You Sleep Overnight Damage Repair Masque
Serum Save the day

Day Daytime Protective Repair Fluid – regenerujący balsam do włosów 

W pielęgnacji dziennej u mnie świetnie się sprawdza ten balsam. Balsam cudownie odżywia włosy i bardzo ułatwia ich układanie.  Bogata, a jednocześnie lekka formuła regeneruje włosy bez żadnego obciążenia. Jest to jeden z nielicznych produktów, który bez żadnych oporów i zmartwienia o obciążenie pozostawiam na włosach bez spłukiwania. Posiada również ochronę przed wysokimi temperaturami i promieniami UV, dzięki czemu stanowi osłonę przed wysuszającym działaniem słońca i sprzętu do stylizacji włosów. Po umyciu włosów z szamponu i odżywki, suszę delikatnie włosy suszarką i w lekko wilgotne włosy wmasowuję ten balsam , potem dosuszam włosy i poddaję je stylizacji. Włosy są mięciutkie i sypkie, takie jak lubię .

Autor