KERASTASE DERMO- CALM

KERASTASE DERMO- CALM

Maski lub odżwyki do włosów używam codziennie, staram się codziennie wygospodarować conajmniej 15 minut na to by potrzymać maskę na włosach, a często udaje mi się nawet 30 minut. Jestem już tak przyzwyczajona do tego rytuału, że nie stanowi to mnie żadnego problemu.

Maska, którą dziś chcę Wam polecić jest to maska, którą jakiś czas temu dostałam od mamci, a obecnie mam już kolejne opakowanie i na pewno na nim się nie skończy. Uwielbiam tę maskę i póki co każdej innej jaką używam ta stawia bardzo wysoko poprzeczkę. Jest absolutnie genialne i to co robi z moim włosami to mistrzostwo.

KERASTASE DERMO- CALM

Maska kojąca dermo- calm Kersatase to odświeżająca kuracja do wrażliwej skóry głowy i wszystkich rodzajów włosów.

Wycisza podrażnienia, ma relaksujący efekt chłodzenia skóry głowy, pozostawia włosy miękkie i elastyczne.

Pielęgnuje włosy dzięki:

  • Ekstraktowi z kory czarnej wierzby – o właściwościach ochronnych
  • Wyciągowi z mięty – o delikatnym działaniu chłodzącym i łagodzącym
  • Glicerynie – znana ze swoich właściwości nawilżających i odprężających dla komfortu skóry głowy.

KERASTASE DERMO- CALM

Maskę w porcji wielkości orzecha laskowego nakładam na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, zaczynając od nasady włosów. Wmasowuję w skórę głowy oraz długości i końce włosów. Pozostawiam na 15 do 30 minut, następnie dokładnie spłukuję.

Maska ma świeży miętowy acz nie nachalny zapach, który wyczuwalny jest tylko podczas nakładania. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. Po zmyciu włosy są bardzo gładkie, jedwabiste i świecące. Skóra głowy odprężona. Uwielbiam tę maskę! Kondycja moich włosów od kiedy używam tej maski jest dużo lepsza. Włosy są zdrowe, lśniące i nie wypadają.

Polecam serdecznie tę maskę 🙂

Autor