Hashimoto, temat wałkowany na wiele sposobów… Sama “choruję” na tę chorobę od 12 lat. Dlaczego w nawiasie? bo ja nie odczuwam żadnych skutków tej choroby już od ponad 8 lat. Pierwsze lata bywały różne. Wynikało to głównie ze źle dobranego leku i dawki. Od kiedy prowadzi mnie świetny lekarz tę chorobę mam tak naprawdę tylko na papierku. Czuję się świetne i jestem naprawdę w dobrej kondycji przy tej chorobie. Jedyne co mi dokuczało to okresowe nadmierne wypadanie włosów. Bywały miesiące, że garściami ! Używałam wielu kuracji, wiele specjalistycznych kosmetyków i też różne było. Czasami lepiej czasami gorzej. Ale ja nie mam czasu na zatrzymywanie się dłużej nad problem, taka jestem , żyję dalej i już. Dostałam do przetestowania profesjonalną linię kosmetyków na wypadanie włosów marki PHYTO, którą znam od wielu lat i bardzo ją sobie cenię. Produkty to linia PHYTOLOGIST 15. Trzymiesięczna kuracja, która zadziałała cuda ! Wysoka koncentracja 4 roślinnych składników aktywnych, które stymulują wzrost grubszych włosów i spowalniają ich wypadanie. To jedyne produkty, które przyniosły mi tak spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie.

PHYTOLOGIST 15
PHYTOLOGIST 15

PHYTOLOGIST 15 Globalny szampon wzmacniający

To energetyzujący szampon, który stymuluje skórę głowy i otula włókna włosów nadając im objętość, przywracając siłę. Laboratoria Phytosolba opracowały wyjątkowy koncentrat starannie wyselekcjonowanych roślinnych składników aktywnych, działających i uzupełniających się wzajemnie  w celu ochrony i wzmacniania włosów. W składzie znajduje się ♠wyciąg z kakao ♠ wyciąg z guarany ♠ wyciąg z czerwonych alg ♠ wywar ze skrzypu. Szapon świetnie oczyszcza włosy, dzięki doskonałej ochronie są wzmocnione, jeszcze piękniejsze i bardziej lśniące. Bardzo dobrze się pieni i spłukuje. Nie plącze włosów. Po umyciu mam wrażenie, że włosy są mocniej osadzone na skórze głowy. Fanki zapachów mało aptecznych mogą trochę pomarudzić, zapach jest apteczny! ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Wyczuwalny tylko podczas mycia włosów.

Ampułki  PHYTOLOGIST 15

Zastosowanie tych ampułek dało najlepsze efekty! już po miesiącu regularnego używania wypadanie włosów tak się zmniejszyło, że praktycznie nie zbierałam z podłogi w ogóle! Wyjątkowa formuła 99% składników roślinnych i naturalnych. PHYTOLOGIST 15  spowalnia utratę włosów, przyspiesza ich wzrost, powodując jednocześnie odrastanie włosów piękniejszych, grubszych i bardziej gęstych. Z każdym kolejnym miesiącem używania widzę całe mnóstwo “baby hair” choć sterczą mi na całej głowie raduję się ! Ta kuracja działa na zwiększenie średnicy cebulki włosa, co powoduje wzrost grubszych i silniejszych włosów. Ja to widzę i czuję pod dłonią. Włosy są grubsze, silniejsze, trzymają się skóry głowy i rosną jak oszalałe! Kocham ten produkt. Te ampułki aplikowała co drugi/ trzeci dzień na skórę głowy wykonując masaż. Zapach jest dość intensywny, apteczny i ten zapach chwilę dłużej się utrzymuje w porównaniu do szamponu, ale Kto by się na to patrzył widząc tak świetne efekty. No Kto? Na pewno nie ja! Jestem zachwycona działaniem!

PHYTOLOGIST 15
PHYTOLOGIST 15

POLECAM! jeśli Twoja tarczyca nie jest w najlepszej życiowej formie, jeśli wypadają Tobie włosy z jakiegokolwiek innego powodu i nie umiesz sobie z tym poradzić spróbuj tej kuracji i wróć do mnie ze swoją opinią. Trzy miesiące, a ja mam o 1/3 włosów więcej włosów. Baby Hair i zdrowe mocne włosy.

Hashimoto, to choroba o której mogłabym powiedzieć bardzo dużo. Jak zaczęłam chorować mocno zgłębiałam temat wśród specjalistów i na ” własną rękę” Poznałam tę chorobę na tyle dobrze, że dziś już potrafię ocenić sama czy poziom hormonów tarczycy jest ok czy nie, bez badań. Obserwując siebie przez wiele lat dziś z tą chorobą jestem w symbiozie. Ona mi się nie narzuca, a ja dbam o to by jej ze mną też było dobrze. Każdy Kto mnie zna lepiej wie jak aktywne życie prowadzę i jaki mam napęd. Masz Hashimoto? niedoczynność tarczycy? serio ? tak, taka jest reakcja wielu chorujących na to osób. A ja jestem przykładem tego, że mimo wielu różnych teorii można normalnie żyć, mało że normalnie, czasami “ponadnormalnie” Amen. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem, związane z Hashimoto czy wypadaniem włosów.

Autor