L'Biotica BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO

Jakiś czas temu pokazywałam i bardzo zachwalając polecałam absolutnie genialną linię do pielęgnacji włosów L’Biotica BIOVAX GLAMOUR CAVIAR. Moje włosy tak pokochały tę pielęgnację, że regularnie uzupełniam braki. Kolejna linia, która skrada moje kosmetyczne serce, a włosy bardzo się z nią polubiły to nowa linia L’Biotica BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO. Już sama nazwa sugerująca skład i zapach tej linii wzbudzały moje zainteresowanie i nieodpartą chęć wypróbowania.

L’Biotica BIOVAX
OPUNTIA OIL & MANGO.

Wszystkie produkty L’BIOTICA BIOVAX Opuntia Oil & Mango zawierają kompleks naturalnych substancji lipidowych LipidFX:

Opuntia Oil jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-6 i Omega-9, które tworzą ochronną warstwę na włosach. Drogocenny olej sprawia, że włosy stają się idealnie gładkie i lśniące bez efektu obciążenia.

Masło Mango spektakularnie wygładza włosy i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Dyscyplinuje włosy, ułatwiając ich układanie.

Ceramidy są naturalnym cementem łączącym łuski włosa. Odbudowują suche, zniszczone włosy dzięki czemu stają się sprężyste, elastyczne i dobrze nawilżone.

BIOVAX Opuntia Oil & Mango to intensywnie regenerująca kuracja przeznaczona do włosów zniszczonych i bardzo zniszczonych, pozbawionych gładkości i blasku. Szampon z tej linii intensywnie odświeża i pielęgnuje włosy, nie obciążając ich. Twoje pasma będą miękkie, zdyscyplinowane, odżywione – a zmysły rozpieszczone owocowym zapachem oraz energetycznym kolorem opakowania.

Szampon do włosów  L’BIOTICA BIOVAX Opuntia Oil & Mango

Jest to szampon intensywnie regenerujący, zawierający kompleks naturalnych substancji lipidowych LipidFX, który odbudowuje i cementuje zniszczoną powierzchnię włosa, przywracając jej gładkość i połysk. Szampon przepięknie pachnie, świetnie rozprowadza się na włosach, pieni się i bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Nie podrażnia i powoduje łuszczenia się skóry.

Receptura szamponu oparta została o starannie dobranie substancje myjące, zapewniające skuteczne oczyszczenie włosów bez obciążenia. Produkt przebadany dermatologicznie.

0% silikonów   0% parabenów   0% parafiny   0% SLS / SLES

Przyjemność używania gwarantowana! Włosy po umyciu, są gładkie, sypkie, świetnie odżywione.

L’Biotica BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO.
L’Biotica BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO

Maska do włosów L’BIOTICA BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO

Maska podobnie jak wszystkie produkty z tej linii zawiera kompleks  naturalnych substancji lipidowych LipidFX. Kocham ten produkt! Maska ma jedwabistą formułę, która w niewielkiej ilości wystarcza aby pokryć nią całe włosy. Zapach soczystego owocu mango działa odświeżająco i pobudzająco na tyle, że nie mam chęci zmywać jej z włosów.

Maska świetnie wygładza włosy, włosy są bardzo dobrze nawilżone , lśniące, miękkie i bardziej odporne na mechaniczne uszkodzenia wynikające z używania suszarek i lokówek. Już po pierwszym użyciu włosy są w dużo lepszej kondycji. Świetnie poddają się stylizacji. Nie kruszą się podczas tych zabiegów. Są bardzo dobrze zabezpieczone przed takiego typu zabiegami.

L’Biotica BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO
L’Biotica BIOVAX OPUNTIA OIL & MANGO

Opuntia Oil to najdroższy z roślinnych olejów. Do wytworzenia jednego litra tego oleju potrzeba aż miliona pestek, pracowicie wydobytych z 500 kg owoców opuncji figowej, które zbierane są tylko przez kilka dni w roku. Naturalny olej obfituje w dobroczynne kwasy omega-6 i omega-9 i stanowi źródło lipidowych substancji, które odbudowują i cementują osłonkę włosa. Opuntia Oil w połączeniu z Masłem Mango i Ceramidami tworzy unikalny kompleks LipidFX odbudowujący zniszczone włosy.

Szampon w połączeniu z maseczką tworzy zestaw dopełniających się kosmetyków, zapewniających odżywiającą i regenerującą pielęgnację włosów. Świetna cena (apteki, Super-Pharm, hebe, drogerie Natura oraz sklep biutiq.pl) i dostępność produktów to kolejne atuty. Polecam serdecznie !

Autor