BALMAIN REPAIR MASK

Balmain Paris Hair Couture, część słynnego Domu Mody Balmain Paris, jest  liderem rynku przedłużeń i uzupełnień włosów high fashion. Lata doświadczenia w projektowaniu włosó i imponujące produkty, doprowadziły do stworzenia luksusowych linii do pielęgnacji i stylizacji Balmain Hair Couture for Luxury Care & Styling, a wraz z nimi profesjonalnych narzędzi i akcesoriów. 

Prawie rok temu poddałam moje włosy dekoloryzacji. Mimo tego, że zabieg był wykonany profesjonalnie włosy mimo wszystko bardzo ucierpiały. Nie są w najgorszej kondycji ale ciągle walczę o ich lepszy wygląd. Regularna pielęgnacja dobrymi kosmetykami przynosi w końcu efekty. Kosmetyki do pielęgnacji włosów, które dziś polecam w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy kondycji moich włosów.

Balmain wierzy w piękno każdej kobiety. Wszystkie produkty tworzone są z myślą o podkreśleniu i dopełnieniu ich naturalnego piękna. Oferując szeroką gamę produktów wysokiej jakości, Balmain chce sprostać każdej fryzurze, jaką kobieta sobie wymarzy.  Produkty do pielęgnacji włosów Balmain Care for Hair Couture to linia, która symbolizuje wyjątkowość kobiet.

BALMAIN REPAIR MASK
BALMAIN REPAIR MASK

BALMAIN REPAIR MASK  

Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez maski do włosów. Częściej używam masek niż odżywek. Maska BALMAIN REPAIR MASK spełnia moje wszelkie oczekiwania i jest to jedna z moich ulubionych.

Intensywnie naprawcza maska dla włosów naturalnych i po koloryzacji oraz zniszczonych. Formuła wzbogacona została czystym organicznym olejem arganowym. Odbudowuje uszkodzenia spowodowane nadmiarem zabiegów fryzjerskich, odżywia i rewitalizuje włosy od wewnątrz. Nadaje włosom blask, pozostawia je miękkie, luksusowo wypielęgnowane, łatwiej poddające się układaniu. W składzie jest Eliksir Arganowy, Masło Shea, Proteiny Jedwabiu, Witamina E, Prowitamina B, Betaina. Wolne od parabenów, wolne od siarczanów. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak cudownie maksa wygładza moje włosy i je przepięknie nabłyszcza. Maska nie obciąża moich delikatnych włosów, a regularne używanie sprawia, że włosy z dnia na dzień są w coraz lepszej kondycji. Polecam !

BALMAIN REPAIR MASK
BALMAIN REPAIR MASK
BALMAIN REPAIR MASK
BALMAIN REPAIR MASK
Autor