Kérastase Aura Botanica

KÉRASTASE AURA BOTANICA

Marki Kérastase nie znam za dobrze ale z każdą kolejną linią kosmetyków do pielęgnacji włosów jaką testuję kupuje mnie coraz bardziej!

Kérastase to luksusowe i spersonalizowane produkty do pielęgnacji włosów, aby każda kobieta mogła cieszyć się ich wyjątkowym pięknem i szczycić kobiecością. Marka Kérastase powstała w 1964r., a dziś jest światowym liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów oferującym gamę ponad 100 produktów pozwalających na dobór idealnego kosmetyku do pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. Jako jedna z pierwszych marek na świecie, Kérastase dostrzegło potrzebę stworzenia odrębnych linii produktów, skierowanych do zróżnicowanych potrzeb. Nie tworzono jednego typu kosmetyków, stosowanego do wszystkich rodzajów włosów, tylko zaczęto dokładniej badać i analizować, czego wymagają włosy zniszczone, osłabione, przetłuszczające się, z łupieżem, kręcone, ze skłonnościami do puszenia itp. Dzięki temu marka Kérastase mogła odpowiadać na oczekiwania coraz to bardziej wymagającej grupie odbiorców oraz dostarczać kompleksowe rozwiązania na ich bolączki, związane z pielęgnacją oraz stylizacją swoich włosów.

Linia Aura Botanica po kilku użyciach bardzo wpisała w zapotrzebowania moich włosów. To nie tylko piękne, luksusowe opakowania ale także moc składników, które cudownie wpływają na moje włosy. Głównymi składnikami linii Aura Botanica są dwa olejki:
*samoański olej kokosowy zapewniający włosom długotrwałe odżywienie, sprężystość i wzmocnienie.*marokański olej arganowy, który długo utrzymuje się na powierzchni włosa odżywiając jego suchą powierzchnię oraz nadając mu miękkość i połysk. Ta delikatna, aromatyczna kąpiel micelarna – szampon dla matowych włosów, przeznaczony jest do włosów, którym brakuje witalności. Szampon nie obciążą, nie tworzy powłoki na włosach, idealnie domywa włosy nawet po użyciu produktów utrwalających fryzurę.  Odżywka Aura Botanica to pielęgnacja głęboko odżywiająca włosy normalne i uwrażliwione, które są matowe, puszące się oraz suche w dotyku. Odżywka dzięki lekkiej konsystencji natychmiast wtapia się we włosy głęboko je odżywiając i nadając im naturalny blask. Pozostawia włosy wygładzone, ułatwia ich rozczesywanie oraz chroni je przed puszeniem. Wszystkie drobne problemy wrażliwych włosów znikają. Odżywkę wmasowuję we włosy i pozostawiam na nich na 3-5 minut, a następnie dokładnie spłukuję. Polecam obydwa produkty !

KÉRASTASE AURA BOTANICA
KÉRASTASE AURA BOTANICA
Autor