Rene Furterer Okara 

Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy, tak jak roślina na zdrowej, żyznej glebie,taka jest filozofia RENE FURTERER. Stworzona na bazie olejków eterycznych i wyciągów roślinnych pielęgnacja włosów RENE FURTERER łączy efektywność ze zmysłową przyjemnością stosowania.
Wyciągi roślinne zawarte w formułach pielęgnacyjnych kosmetyków RENE FURTERER są ściśle selekcjonowane ze względu na ich właściwości. Cenne olejki eteryczne dostarczają włosom naturalne elementy niezbędne do zachowania ich piękna i zdrowia. Te roślinne ekstrakty, używane są głównie aby głęboko oczyścić, pobudzać, łagodzić skórę głowy i włosy. Aromatyczne właściwości kosmetyków RENE FURTERER, z ich wyjątkowo przyjemnymi zapachami, pobudzają wszystkie zmysły…

 Bardzo lubię markę  Rene Futerer i z przyjemnością sięgam po kosmetyki pielęgnujące włosy. Dziś pokażę Wam szampon , który jest świetnym produktem pielęgnującym i wzmacniającym kolor włosów farbowanych.

RENE FURTERER OKARA Szampon do włosów farbowanych wzmacniający kolor 80%

Rene Furterer Okara
Rene Furterer Okara

 

Szampon Rene Furterer Okara zawiera prowitaminę B5 i wyciąg z oczaru wirginijskiego, które odbudowują strukturę włosa w miejscach, gdzie została ona naruszona przez farbowanie.  Wyciąg roślinny z Hamamelis, dwa filtry UV oraz witamina E chronią i uwydatniają kolor. Wyciąg z Okara oraz witamina B5 odżywiają i odbudowują strukturę włosa. Składniki aktywne działające w synergii, uzupełnione o delikatną bazę myjącą, przedłużają trwałość koloru włosów farbowanych, wzmacniając jego głębię i blask. Włosy są jedwabiście gładkie i lśniące.

Szampon zamknięty jest w 200ml tubce z zatyczką , która zabezpieczona jest folijką.

Rene Furterer Okara
Rene Furterer Okara

Wydobycie produktu nie nastręcza trudności i łatwo wycisnąć porcję, która pozwoli na dokładne umycie włosów. Konsystencja szamponu jest średnio gęsta, jedwabista , biała z delikatną perłą w odcieniu. Produkt jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze się pieni i pięknie pachnie. Zapach ten nie jest jednak chemiczny i mocno perfumowany , utrzymuje się na włosach ale nie jest nachalny.Świetnie oczyszcza skórę głowy i włosy nie obciąża ich , a po umyciu nawet bez nałożenia odżywki włosy dobrze się rozczesują. Moje włosy po umyciu tym szamponem nabierają pięknego blasku, są gładkie i zdyscyplinowane 🙂

Rene Furterer Okara
Rene Furterer Okara

Producent zaleca wykonanie masażu podczas mycia włosów w sposób :

Złączonymi palcami obydwu dłoni masować skórę głowy tak, jakbyśmy chcieli przesunąć skórę karku na czubek głowy, stosując okrężne ruchy wykonywane na zewnątrz, powinny one być powolne.Złączonymi palcami dłoni wykonać delikatne ruchy wibracyjne w kierunku od czoła do czubka głowy – w ten sposób skóra głowy zostaje bardziej wzmocniona.Położyć płasko obydwie dłonie na głowie i przycisnąć je do skóry, a następnie nie odrywając dłoni, przesunąć je płynnym ruchem w kierunku od czoła aż do karku.

Rene Furterer Okara dostępne są w aptekach , w aptece Słonik można kupić tubkę 250ml w cenie 63,25 zł 🙂

 Znacie produkty Rene Furterer ? czy używacie szamponów i odżywek wzmacniających kolor włosów farbowanych? Jacy są Wasi ulubieńcy w tej kwestii?

 

 

 

Autor