Bumble and bumble
Full Potential

Bumble and Bumble FULL POTENTIAL

Temat włosów to temat rzeka zapewnie nie tylko dla mnie. Do tej pory nie potrafię się przekonać do olejowania włosów i dbania o nie w inny sposób niż regularne mycie, odżywianie i dostarczanie im niezbędnych składników odżywczych. Marka Bumble and Bumble jest moją ulubioną marką z kategorii pielęgnacja włosów i zawsze z wielkim entuzjazmem wypatruję kolejnych nowości. Linia, którą dziś Wam polecam już jakiś czas temu miała swoją premierę ale myślę, że dla większości z Was jest to nadal nowość.

Linia Bumble and Bumble Full Potential to linia, której zadaniem jest kompleksowa ochrona włosów aby były pełniejsze, silniejsze i pozostały z Tobą na dłużej.

 

Bumble and bumble
Full Potential

W skład nowej linii Bumble and Bumble FULL POTENTIAL wchodzi szampon, odżywka i spray dodający objętości. Ta pielęgnacja działa tak aby włosy wyglądały bardziej zdrowo i pełniej. Zapobiega utracie włosów i ich łamliwości.

Wzbogacona w Hair Preserve Blend™ formuła zawiera zaawansowaną technologię, która działa na włosy jak “płynny bandaż”, powodując ich odżywienie, wzmocnienie i elastyczność,dzięki czemu wyglądają na bardziej gęste i pełniejsze.
Aktywna mieszanka zawiera energetyzującą kreatynę, zapewniającą zdrowy wygląd, stabilizatory świetlne chroniące przed uszkodzeniami promieniami UV oraz mentol powodujący przyjemne chłodne uczucie mrowienia.

Bumble and bumble
Full Potential

Kuracja tą linią jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce aby włosy były pełniejsze i silniejsze, a zwłaszcza dla osób, których włosy są podatne na złamania i przerzedzenia.

Aby uzyskać optymalne korzyści najlepiej używać całej linii.

Bumble and bumble
Full Potential

Bumble and Bumble FULL POTENTIAL - szampon chroniący włosy

Bumble and bumble
Full Potential

Dzięki substancji złuszczającej szampon Full Potential usuwa nagromadzone produkty do stylizacji włosów zapewniając optymalne środowisko dla skóry głowy. Szampon ma przezroczystą barwę i dobrze się pieni. Niewielka ilość tego produktu wystarcza do dokładnego umycia włosów i skóry głowy.

Bumble and Bumble FULL POTENTIAL - odżywka chroniąca włosy

Bumble and bumble
Full Potential

Odżywka do włosów jest świetnym rozwiązaniem kiedy myje się włosy codziennie, np tak jak ja. Nie zawsze jest czas na to aby nałożyć maskę na kilka minut, tę odżywkę wystarczy nałożyć na 5 minut by zadziała jak powinna. Odżywka ma postać dość gęstego kremu, dobrze rozprowadza się na włosach i przyjemnie pachnie. Po zmyciu włosy są gładkie, dobrze nawilżone ale nie ma śladów obciążenia.

Bumble and Bumble FULL POTENTIAL - spray booster

Bumble and bumble
Full Potential

Spray zwiększający objętość pomaga unosić od nasady pasma włosów, które są szczególnie podatne na złamania powstałe w wyniku nadmiernej stylizacji, mocnego rozczesywania lub codziennego stresu. Spray świetnie kondycjonuje włosy. Wygładza i odżywia tak, że włosy wyglądają dużo zdrowiej. Ja spryskuję włosy od nasady aż po końce na lekko wilgotne włosy i układam na szczotce obrotowej. Spray może być używany nawet dwa razy dziennie dla jeszcze lepszych efektów.

Bumble and bumble
Full Potential
Autor