Eau de Sisley 1

Są takie dni w jesienno-zimowym okresie, kiedy z dużą przyjemnością i chęcią sięgam po typowo letnie zapachy… Takie, które na myśl przywołują wspomnienie upalnego lata i beztroskie chwile spędzone na robieniu tego na co ma się ochotę bez patrzenia się za siebie czy na innych… Uwielbiam wracać w myślach do takich chwil… ładuje się nimi pozytywnie tak bardzo, że czasami kilka minut potrafię z nadgarstkiem przy nosie przesiedzieć… Z reguły każdy zapach jaki noszę w danym dniu mam również na nadgarstku… pozwala mi to na chwile oderwać się od rzeczywistości… Zapach, który dziś polecam i który bardzo łatwo przenosi mnie do absolutnie przyjemnych chwil to jeden z moich ulubionych zapachów marki SISLEY, którą wielbię ponad wszystko i za wszystko! Eau Sisley 1 to kreacja zapachowa z nutą fantazji, lekkości i eleganckiej prostoty,  jak piękne, wirująca w tańcu letnia sukienka.

Kreatorom tych kompozycji – Hubertowi i Isabelle d’Ornano zależało na tym, aby zapach perfum kojarzył się z ciepłym i łagodnym, wyrażającym miłość uśmiechem. Uśmiechem na widok żywej natury, dziecka, ukochanej osoby. Uśmiechem, ktỏry udziela się innym, wprowadzając w pogodny nastrój. Uśmiechem, który przepędza smutki, dodaje energii, rozpromienia oblicze i wprawia w marzycielski nastrój. Kompozycja zapachowa tych   perfum nawiązuje do aromatycznych ogrodów niezwykle urokliwej Toskanii.

 

Eau de Sisley 1

Życzeniem Huberta i Isabelle d’Ornano było to, aby flakon perfum wykonany ze szkła charakteryzował się jednocześnie prostotą i czystą, nowoczesną linią. Abstrakcyjny i transparentny korek projektu polskiego rzeźbiarza Bronisława Krzysztofa jest polem do popisu dla wyobraźni. Kształt korka przypominający bukiet z liści jest metaforą świetlistego lasu, obietnicą żywej natury, z ktỏrej miałyby pochodzić tajemnicze esencje i nowe nuty.

Eau de Sisley 1 – zapach kwiatowy i radosny jak słoneczna sukienka skrywająca wszystkie tajemnice letniego ogrodu.

Nuta głowy jest pobudzająca, żywa, tryskająca świeżością cytrusỏw w harmonii z aromatycznymi przyprawami. Owocowa świeżość i cierpki smak zielonej mandarynki, grejpfruta i przekornych owocỏw rỏży ożywiona jest dodatkiem przypraw.

Nuta serca jest mocno kwiatowa i słoneczna. Łączy w sobie czysty i delikatny jaśmin wodny z zieloną herbatą o ulotnym, lekko gorzkim smaku. Owoce jałowca wnoszą do tej nuty swieżość zabarwioną lekką goryczką.

Nuta bazy wyróżnia się wyrafinowaną nutą szyprowo-cytrusową, która łagodnieje w towarzystwie  piżma, dzięki czemu zapach jest wibrujący, głęboki i trwały.

Eau de Sisley 1 to radosne i romantyczne perfumy o rozbrajającej kobiecości i zmysłowości starannie dobranego bukietu. To zapach kobiety, która przeżywa swoje życie z pasją, bawi się  przeznaczeniem. Napędzana adrenaliną z rozkoszą unoś się na fali, otwiera się na życie bez umiaru, wypełnione superlatywami. Uśmiecha się. Każdym najmniejszym gestem zaznacza swoją nietuzinkowość. Kocha życie i czerpie z niego tylko to co najlepsze. Nie ogląda się za siebie…. Nie marudzi…

Eau de Sisley 1
Autor