Dior Addict Stellar Shine to pomadka do ust nowej generacji, który zapewnia piękny blask i nawilżenie!  Pomadka jest łatwa w aplikacji, stapia się błyskawicznie tuż po nałożeniu na wargi, nadając im błyszczący i żywy kolor. Dzięki pielęgnacyjnej formule posiada cienką aloesową powłokę gwarantującą wielogodzinne nawilżenie oraz długotrwały komfort. Dior Addict Stellar Shine posiada uzależniający słodki zapach piżmowej wanilii.
Soczyste, żywe i jasne kolory gotowe do użycia w trzech niespotykanych wykończeniach: szklistym, połyskującym, metalicznym blasku. Wyciąg z aloesu zapewnia efekt świeżości już od pierwszego zastosowania. W połączeniu z olejami i woskiem pszczelim, zapewnia wielogogdzinne nawilżenie.
16 odcieni o szklistym wykończeniu: 8 odcieni o wykończeniu: połyskującym (4)  i metalicznym blasku (4)
Podstawą formuły pomadki jest pięć, ultralekkich olejków, wybranych ze względu na ich wyjątkowy połysk, odżywienie, komfort i miękkość. Otulone naturalnym woskiem pszczelim, olejki natychmiastowo i przez cały dzień zapewniają blask, odżywienie oraz poczucie komfortu. Intensywny połysk został wzmocniony perłowymi mikropigmentam, które odbijają światło tworząc niepowtarzalny połysk. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć 4 odcienie !
Dior Addict Stellar Shine
Dior Addict Stellar Shine
Dior Addict Stellar Shine

536 Lucky

Dior Addict Stellar Shine

753 Positivity

753 Positivity

578 Diorkiss

753 Positivity

891 Diorcelestial

891 Diorcelestial
Autor