GUERLAIN TERRACOTTA ULTRA SHINE

GUERLAIN
TERRACOTTA ULTRA SHINE

W 2017 roku Guerlain prezentuje produkty Terracotta w nowej odsłonie. Nowe niezbędne produkty poprawiają nasze samopoczucie przez cały rok, gdy świeci słońce i gdy go nie ma.

Kompleksowa kolekcja rozświetla skórę naturalną złocistą opalenizną i przywraca jej blask. Kolekcja ta oferuje niezliczone rytuały aplikacji na skórze twarzy i ciała. Umożliwia uzyskiwanie naturalnej opalenizny i modulowanie intensywności makijażu tak, aby uzyskać oczekiwany efekt. Do wyboru wykończenie matowe lub połyskujące. Wybór ponadczasowych klasyków sprawi, że lato zacznie się już dziś i będzie trwać przez cały rok. Dziś przedstawiam  dwa produkty z tej linii, które polecam!

GUERLAIN - TERRACOTTA ULTRA SHINE
GUERLAIN - TERRACOTTA ULTRA SHINE

 Biało-złote opakowanie puderniczki kryje przepiękny puder brązujący GUERLAIN TERRACOTTA ULTRA SHINE.  Pod wieczkiem odkrywamy pokaźne lusterko, które ułatwia drobne poprawki makijażu.

Terracotta Ultra Shine nasycony jest wyjątkowo drobnymi cząsteczkami perły, odtwarza efekt skóry emanującej satynowym blaskiem w olśniewającym słońcu.  Terracotta Ultra Shine daje przepiękny efekt na twarzy nałożony dużym, puchatym pędzlem. W mgnieniu oka nadaje cerze  promienny stroboskopowy efekt. Możesz go nakładać również na policzki alby je wymodelować albo używać go jako rozświetlacza nad wypukłymi partiami kości policzkowych. Możesz swobodnie łączyć ten produkt z nieutrwalonym podkładem, by uzyskać absolutnie naturalne wykończenie. Dodatkowa unikatowa cecha tego niezwykłego pudru  to rewitalizujący kompleks „witaminy T” jak Terracotta! Innymi słowy inteligentna kompozycja witaminy C i E o właściwościach antyoksydacyjnych.

 

GUERLAIN
TERRACOTTA ULTRA SHINE

GUERLAIN - TERRACOTTA ULTRA SHINE
GUERLAIN - TERRACOTTA ULTRA SHINE

GUERLAIN TERRACOTTA
JOLIES JAMBES

Kiedy poprawia się pogoda, pokusa by założyć spódnicę jest równie silna jak poczucie, że należy ukrywać zbyt blade nogi. Aby z wdziękiem rozwiązać ten wiosenny dylemat, Guerlain oferuje Terracotta Jolies Jambes – emulsję koloryzującą, która spragnionym słońca nogom zapewnia piękną słoneczną opaleniznę i skutecznie retuszuje drobne niedoskonałości. Wybierz optymalny kolor z dwóch dostępnych odcieni: „Fair” (jasny) i „Medium”(średni). Tę emulsję nakładam kremu do ciała . Efekt jest wówczas bardziej wyrównany.

Nogi momentalnie wyglądają gładko i lśnią złocistą opalenizną. Są po prostu bajeczne!  Aplikacji towarzyszy przecudowny zapach !(wanilia i gardenia tahitańska), a formuła Terracotta Jolies Jambes jest odporna na pot i pocieranie, i nie spływa więc bez obaw o jakieś wpadki możemy używać ! Zmywa się łatwo pod prysznicem przy użyciu mydła.

GUERLAIN TERRACOTTA JOLIES JAMBES
Autor