Jeśli tak to już na pewno rozmyślasz nad kreacją na ten wyjątkowy dzień. Tworzysz  w myślach idealny look … Czasami subtelne dodatki do prostej kreacji mogą nadać wyjątkowości całemu wyglądowi! Dlatego dziś proponuję manicure, który na pewno wpisze się w każdą stylizację ! Marka NeoNail z okazji Walentynek oferuje świetny zestaw Perfect Set dedykowany właśnie tej okazji. Jest to klasyka w najlepszym wydaniu. Myślę, że te lakiery wykorzystasz jeszcze na wiele innych okazji!  W skład zestawu, który widzisz na zdjęciach wchodzą dwa lakiery hybrydowe i pyłek, który jest tylko w tym zestawie w edycji limitowanej! Perfect Set NeoNail zawiera :

Lakier Hybrydowy Lady Ferrari,  to intrygująca czerwień, dzięki której Twoje paznokcie będą zauważalne, ale nie krzykliwe. A Twój look ultra kobiecy i ponadczasowy.

Lakier Hybrydowy Innocent Beauty to przepiękny ciepły beż z kolekcji Nude Stories to odcień, który kobiety pokochały  za naturalny efekt, minimalizm i elegancję.

3D Holo Effect – holograficzny – brokatowy – pełen czerwieni. To drobny pyłek z limitowej edycji, który znajdziesz tylko w tym zestawie!

NeoNail Perfect Set
NeoNail Perfect Set
NeoNail Perfect Set

Lakier hybrydowy w odróżnieniu od tradycyjnego lakieru do paznokci, nie pęka, nie kruszy się, ani nie odpryskuje, bez obaw można w nim wykonywać wszystkie czynności domowe. W chwilę po zabiegu paznokcie są od razu suche, więc nie ma obawy, że przypadkowo zepsujemy efekt pięknego manicure. Lakier hybrydowy gwarantuje intensywny kolor i niepowtarzalny blask, tzw. „efekt mokrego paznokcia”. NeoNail to innowacyjne produkty, które łączą w sobie właściwości tradycyjnych lakierów do paznokci i elastycznych żeli UV .  Marka NeoNail nieustannie udoskonala swoje produkty , by nadążały za naszymi potrzebami. Wzbogacone w innowacyjne formuły działają tak, aby manicure był wyjątkowo trwały. Ale to nie tylko świetnej jakości formuły! To także przepiękne kolory lakierów i wyjątkowe edycje limitowane!

NeoNail Perfect Set
NeoNail Perfect Set
NeoNail Perfect Set
NeoNail Perfect Set
Autor