Too Faced Sweetie Pie Bronzer

Bardzo słodka marka Too Faced – lubię tę markę nie tylko za przesłodkie opakowania, które wywołują uśmiech na twarzy ale także za bardzo dobrej jakości kosmetyki, których aplikacji towarzyszy piękny zapach, chce się ich używać! Brązer, który dziś możecie zobaczyć w moim makijażu, nie jest jakimś wyjątkowym brązerem, na pewno podobne można znaleźć w ofercie wielu innych marek. Ale myślę, że każda fanka marki Too Faced nie przejdzie obojętnie bo już w opakowaniu wygląda naprawdę uroczo ! To taki,  letni brzoskwiniowy przysmak.
Puder brązujący Too Faced Sweetie Pie to zestaw czterech idealnie wtapiających się w skórę cieni, które ładnie łączą się ze sobą, podkreślając, rozświetlając i rzeźbiąc skórę, nadając jej promieniste wykończenie. Daje bardzo subtelny, delikatny i nieskazitelny wygląd cerze.
Wzbogacony odświeżającą brzoskwinią i słodką śmietanką figową, puder brązujący pachnie tak ładnie, jak wygląda. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nie blaknie i nie ściera się. Możesz nim podkreślić policzki lub delikatnie, dużym pędzlem omieść całą twarz by nadać delikatnej opalenizny!

Too Faced Sweet Pie Bronzer
Too Faced Sweet Pie Bronzer
Too Faced Sweet Pie Bronzer
Too Faced Sweet Pie Bronzer
Too Faced Sweet Pie Bronzer
Autor