Zmarszczki – oznaki upływu czasu, umożliwiają wgląd w nasze życie i pokazują koleje naszego losu. Odzwierciedlają emocje, jakie przeżyliśmy i czas, który przeminął, bezszelestnie wyrażając naszą osobowość.

Z wiekiem struktura skóry traci jędrność, skóra traci elastyczność i stopniowo zaczynają się formować zmarszczki. Występujący w naszej skórze kolagen ulega stopniowej degradacji. Wpływa na to nasz styl życia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne, z jakimi stykamy się na co dzień, przyspieszając powsta- wanie zmarszczek.

Każdy uśmiech i emocje rzeźbią naszą twarz, aż zaczynają pojawiać się na niej tak dobrze nam znane zmarszczki mimiczne. W 2016 roku Dział Badawczy Sisley prezentuje produkt Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge, który dostrzega wpływ czynników epigenetycznych w pojawianiu się oznak starze- nia. Koncentruje się na tym, w jaki sposób nasz styl życia i środowisko wpływają na widoczne oznaki starzenia się skóry. Od tamtej pory produkty linii Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge wykorzystują technolo giczne innowacje w formułach zawierających unikatową kompozycję składników aktywnych (ekstrakty z albicji jedwabistej, lindery oraz kompleks z protein z drożdży i protein sojowych), które oddziałują na cykl życiowy komórek.

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum

Wprowadzając w 2018 roku nowy produkt Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Firming Concentrated Serum, marka Sisley kontynuuje swoje badania epigenetyczne, nawiązując do źródła starzenia behawioralnego. Teraz łączy swoją ekspercką wiedzę o procesach redukcji zmarszczek w formule nowego serum…

Podwójna innowacja marki Sisley, która przywraca mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry.

  1. Wznowienie pracy kluczowych mechanizmów młodej skóry poprzez pobudzenie produkcji kolagenu. Nasze osobiste historie i styl życia, mają bezpośredni wpływ na sposób, w jaki starzeje się nasza skóra. Wyróżniamy tu czynniki pozytywne (aktywność sportowa; zdrowa, dobrze zbilansowana dieta, relaks, itp.), jak również negatywne (palenie papierosów; zanieczyszczenie środowiska; stres; wyzwania, jakie stawia przed nami życie, itp.). Wszystkie te czynniki w bezpośredni sposób wpływają na produkcję kolagenu, który jest niezbędny dla zachowania gładkiej skóry.

Ekstrakt z ziaren Kakao odmiany Porcelana ,nowy składnik aktywny marki Sisley, oddziałuje na kolagen, aby przywrócić i pobudzić jego produkcję oraz syntezę, która uległa wyciszeniu na skutek negatywnych czynników behawioralnych oraz procesu starzenia.

2. Regenerowanie macierzy pozakomórkowej. 

Zmarszczki powstają również na skutek znaczących zmian strukturalnych i budulcowych skóry właściwej, która stanowi jej szkielet. Formuła Sisleÿa Anti-Wrinkle Concentrated Serum wnika głęboko w skórę, aby oddziaływać na macierz pozakomórkową na trzech poziomach, dzięki czemu kompleksowo przeciwdziała zmarszczkom:

a. stymuluje

Ekstrakt z peptydów sojowych zwiększa aktywność fibroblastów (komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu w skórze właści- wej), aby poprawić gęstość skóry i pomóc uzyskać intensywne globalne działanie przeciwzmarszczkowe.

Ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej wspomaga syntezę kwasu hialuronowego* i odżywia skórę od wewnątrz. Skóra jest nawilżona, wygładzona, a zmarszczki są zredukowane.

b. chroni i wzmacnia

Ekstrakt z liści białej wierzby, bogaty w antyoksydacyjne polifenole, chroni włókna skóry właściwej przed wolnymi rodnikami, spowalniając jednocześnie degradację kolagenu i elastyny*, dzięki czemu powstaje mniej zmarszczek.

Bogaty w taniny ekstrakt z dzikiej róży (antyoksydant przeciwdziałają- cy wolnym rodnikom) potęguje działanie ekstraktu z liści białej wierzbyoraz chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, który powodowany jest przez zanieczyszczenie środowiska i stresujący styl życia.

Nawilżający i nadający miękkości skórze ekstrakt z Irysa hamuje aktywność hialuronidazy* (enzymu rozkładającego kwas hialuronowy). Chroni kwas hialuronowy, którego syntezę wzmacnia ekstrakt z drożdży z agawy błękitnej.

c. organizuje i restrukturyzuje

Formułę dopełnia ekstrakt z peptydów sojowych, który wspomaga prawidłową organizację włókien kolagenu* i zapewnia ich właściwe funkcjonowanie. Przekłada się to na widocznie mniejszą liczbę zmarszczek na powierzchni skóry.

Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge Anti-Wrinkle Concentrated Serum

Świeża i energetyzująca formuła liftingująca .

Otulająca konsystencja żelu potęguje błyskawiczne działanie liftingujące formuły Anti-Wrinkle Concentrated Serum. Jest niezwykle lekka, świeża i nietłusta. Sprawia,
że cera jest matowa i aksamitna, zapewniając wrażenie naturalnie nagiej skóry. Serum jest delikatnie aromatyzowane olejkami eterycznymi z lawendy i majeranku. Produkt należy aplikować rano i wieczorem na skórę twarzy i szyi, po uprzedniej aplikacji Essential Skin Care Lotion. Można je również łączyć z innymi produktami linii Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge, aby zoptymalizować jego działanie przeciwzmarszczkowe.

Nowe, doskonałe, przeciwstarzeniowe serum cofa wskazówki zegara biologicznego, aby przywrócić podstawowe mechanizmy charakterystyczne dla młodej skóry. Wznawia produkcję kolagenu u źródeł i regeneruje macierz pozakomórkową, aby lepiej niż kiedykolwiek wcześniej redukować oznaki starzenia.  Sprawia, że skóra staje się gładsza, pełna młodości i promienna. 

Pojemność: 30 ml
Cena : 1770 zł

Autor