Émulsion Écologique

Sisley po raz pierwszy tworzy edycję limitowaną flakonu Émulsion Écologique projektu artystki Elżbiety Radziwiłł. Malarka stworzyła romantyczną kwiatową kompozycję, tworząc odę do natury, w której wibrująca czerwień przenika pastelowy róż i drogocenne złoto. Opakowanie i szkło flakonu zdobią jasne kwiaty i motyle, naśladujące delikatne i radosne akwarele.

Nowa liryczna i delikatna kreacja Sisley wnosi twórczy akcent do słynnej formuły, która od czasu powstania w 1980 roku, pozostaje w niezmienionej kultowej postaci.

 Wszechstronna formuła Émulsion Écologique sprostała próbie czasu i jest nadal nowoczesna. Miliony osób na całym świecie zachwyciły się jej kompozycją i konsystencją, zapewniając jej czołową pozycję wśród bestsellerów marki Sisley. 

Rewitalizująca i przywracająca skórze równowagę emulsja zawiera wyjątkowy koktajl ekstraktów roślinnych, w tym ekstrakt z Centella Asiatica, żeń-szenia, rozmarynu, chmielu i skrzypu. Co pomaga skórze w zwalczaniu szkodliwych czynników środowiska zewnętrznego.

 

 

Émulsion Écologique
Sisley Émulsion Écologique

Sisley Émulsion Écologique nakładamy jako samodzielny produkt lub jako bazę pod inne produkty. Jej płynna, lekka, świeża i komfortowa konsystencja zapewnia skórze większą sprężystość i lepsze napięcie. Przygotowuje skórę do kolejnych etapów pielęgnacji i chroni ją przez cały dzień.

Jej niewyczuwalna, satynowa, nawilżająca formuła sprawia, że jest również ulubionym produktem mężczyzn, którzy używają jej jako balsamu po goleniu. Doceniają jej właściwości zmiękczające oraz zapach, który pozostał niezmieniony od samego początku.

Pełną recenzję tego kosmetyku znajdziesz pod linkiem → Recenzja 

 

Émulsion Écologique
Émulsion Écologique
Autor