Wypadanie  włosów to temat, który dotyczy nie tylko osób, które chorują na schorzenia sprzyjające temu “niefajnemu” zagadnieniu. Najczęstszą przyczyną “chorobową” wypadania włosów jest choroba, którą można śmiało zaliczyć do chorób XX wieku : Hahsimoto !Sama “choruję” na tę chorobę od 14 lat. Dlaczego w cudzysłowie? bo ja nie odczuwam żadnych skutków tej choroby już od ponad 10 lat. Pierwsze lata bywały różne. Wynikało to głównie ze źle dobranego leku i dawki. Od kiedy prowadzi mnie świetny lekarz tę chorobę mam tak naprawdę tylko na papierku. Czuję się świetne i jestem naprawdę w dobrej kondycji przy tej chorobie. Jedyne co mi dokuczało to okresowe nadmierne wypadanie włosów. Bywały miesiące, że garściami ! Używałam wielu kuracji, wiele specjalistycznych kosmetyków i też różne było. Czasami lepiej czasami gorzej. Ale ja nie mam czasu na zatrzymywanie się dłużej nad problem, taka jestem , żyję dalej i już. Znam kilka linii kosmetyków do pielęgnacji włosów z tendencją do wypadania i zawsze chętnie do nich wracam ! Ale produkt, który dziś Wam serdecznie rekomenduję zrewolucjonizował moją pielęgnację włosów! Jeszcze nigdy nie były w tak dobrej kondycji ! Trzymają się głowy i mam całe mnóstwo baby hair ! A to za sprawą tego małego cuda od SISLEY !

SISELY Revitalizing Fortifying Serum
SISELY Revitalizing Fortifying Serum!

Środowisko i różne zdarzenia, jakie mają miejsce w naszym życiu, mogą mieć równie istotny wpływ na zdrowie i urodę naszych włosów, jak na wygląd skóry. To nie tylko choroby, dolegliwości fizyczne i doświadczenia emocjonalne ale również stres, odżywianie  – wszystko to może powodować wypadanie włosów. Serum, które dziś serdecznie rekomenduje rewitalizuje i wzmacnia dzięki dużemu nasyceniu minerałów, witamin, ekstraktów roślinnych i protein, natychmiastowo podnosi poziom energii w skórze głowy, by wzmacniać włosy. To najbardziej specjalistyczny produkt do pielęgnacji włosów w gamie Hair rituel by Sisley. Formuła serum do skóry głowy dowiodła swojej spektakularnej skuteczności, zwłaszcza u osób, które doświadczyły problemu utraty włosów. Badania przeprowadzone we współpracy partnerskiej z Centre Sabouraud (ośrodek medyczny specjalizujący się w badaniu skóry głowy i włosów) wykazały, że utrata włosów została ustabilizowana. Ten intensywnie działający produkt należy nakładać na suche lub wilgotne włosy – partiami (3 pełne zawartości zakraplacza na skórę głowy), a następnie wmasowywać opuszkami palców w miejsca, które są szczególnie narażone na wypadanie włosów. Jest to prawdziwie intensywna kuracja, którą należy stosować co drugi dzień przez miesiąc, a następnie dwa razy w tygodniu przez dwa miesiące, aby zachować uzyskany efekt.  Serum do skóry głowy momentalnie łagodzi uczucie dyskomfortu i dodaje włosom objętości. Z każdym dniem włosy stają się mocniejsze, piękniejsze i bardziej lśniące. U mnie efekty są większe niż się spodziewałam! Włosy mi się pięknie zagęściły, już po pierwszym miesiącu regularnego używania zauważyłam mnóstwo “baby hair” z każdym kolejnym miesiącem używania było ich jeszcze więcej! Dziś moje włosy są w świetnej kondycji, wypadanie jest zminimalizowane, to co zostaje na szczotce to normalna ilość, nie to co było kiedyś, kiedy po każdym suszeniu włosów zbieram z podłogi masę włosów i ręce mi opadały z bezsilności! Jest to najlepszy produkt, najlepsza kuracja jaką miałam okazję używać! Moje serum już się skończyło! Ale nie zaprzestanę na tym jednym opakowaniu! Polecam serdecznie !

W składzie formuły znajdują się :

pro-witamina B5, witamina B6, octan witaminy E, magnez, cynk, miedź, arginina, alfa-bisabolol naturalnego pochodzenia, proteiny ryżowe, ekstrakt z pszenicy, ekstrakt z siemienia lnianego, peptyd witaminowy, ekstrakt z szałwii, zapach „aktywnej molekuły”, olejek eteryczny z czerwnego tymianku, olejek eteryczny z majeranku.

SISELY Revitalizing Fortifying Serum!
SISELY Revitalizing Fortifying Serum!
Autor