PALETA SMASHBOX L.A. LIGHTS BLUSH & HIGHLIGHTER

„Udana fotografia to zasługa przede wszystkim oświetlenia – dzięki niemu twarz nabiera głębi i wymiaru. Ta paleta podkreśla światło i cień, dodając rysom twarzy naturalnego blasku. Zestawiliśmy w niej dwa odcienie różu z idealnie dobranym rozświetlaczem z zamysłem odtworzenia światła naszego studio w Los Angeles.”

                                                 – Davis Factor, założyciel i fotograf Smashbox

PALETA SMASHBOX L.A. LIGHTS BLUSH & HIGHLIGHTER

Kolory wiosny to najpiękniejsze kolory jakie w ciągu roku się pojawiają. Budzące się do życia rośliny w słonecznym klimacie odkrywają tysiące barw…. Kocham wiosnę i jej kolory! Kocham ją za wszechobecny róż, zieleń i błękit. To właśnie wiosną i latem sięgam po takie kolory najczęściej. Dotyczy się to zarówno makijażu jak i ubrań. Kiedyś róż omijałam szerokim łukiem… bezpieczne kolory królowały w mojej szafie i w kosmetykach kolorowych. Dziś jak spojrzę na zawartość mojej szafy i szuflad z kolorówką zdecydowanie więcej jest kolorów wywołujących radość i uśmiech. Kolorów, które odejmują lat i pozytywnie nastrajają. Dziś pokażę Wam paletę do twarzy  SMASHBOX L.A. LIGHTS BLUSH & HIGHLIGHTER – Pacific Coast Pink, paleta która na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo wymagająca i nie dla każdego ale to tylko pozory, o czym mam nadzieję, że się przekonacie spoglądając na moją prezentację w makijażu.

Pacific Coast Pink
Pacific Coast Pink

Paleta SMASHBOX L.A. Lights Blush & Highlighter łączy w sobie dwa odcienie różu w różnych tonacjach – jednym realistycznym i jednym nasyconym – z idealnie dopasowanym rozświetlaczem, by odtworzyć magię L.A. Trwałe i bezpieczne w użyciu róże nie tworzą smug ani nie blakną. Zachwycający kolor zawdzięczają intensywnym pigmentom. Kolor na policzkach możesz swobodnie budować bez obaw o zbyt intensywnie przerysowany makijaż. Ty zadecyduj czy chcesz mieć subtelnie czy spektakularnie podkreślone lico, a dzięki tej palecie  nie będziesz martwić się kontrastującymi odcieniami.

Paleta zawiera rozświetlacz w subtelnym odcieniu, który  uwydatni Twoje kości policzkowe i nada twojej skórze naturalnego blasku i promiennego look-u, a dwa odcienie różu stworzą promienny, czarujący i dziewczęcy wygląd.

Na zdjęciach poniżej możesz zobaczyć jaki efekt daje ta paleta. Jeśli obawiasz się intensywności, jeśli nie masz wprawy w nakładaniu takich odcieni różu i martwisz się o efekt końcowy polecam nakładać róże z tej palety zwilżoną gąbką BeautyBlender. Jestem pewna, że tym sposobem nakładania będziesz zadowolona z efektu końcowego bez obaw o przerysowanie.

Rich Pink
True Pink
Highlight Pink
Rich Pink

Na policzku nałożony ma tylko róż Rich Pink

Rich Pink
Rich Pink
True Pink

Na Rich Pink nałożyłam True Pink

True Pink
True Pink
Rich Pink, True Pink, Highlight Pink

Na szczytach kości policzkowych Highlight Pink

Rich Pink, True Pink, Highlight Pink
Rich Pink, True Pink, Highlight Pink

Pigmentacja i jakość jak zwykle w przypadku SMASHBOX – genialna ! Łatwość nakładania, uzupełniająca się kompozycja kolorystyczna i to coś w tej palecie to moje wiosenne Must Have ! Muszę koniecznie sprawdzić pozostałe palety.

Do makijażu użyłam kosmetyków ze zdjęcia obok

 

Do wyboru są trzy tonacje: Pacific Coast Pink, Culver City Coral, Malibu Berry.

SMASHBOX
SMASHBOX
Autor