Clarins
Comfort Scrub

Oczyszczanie jest pierwszym etapem dla uzyskania bardziej jednolitej i rozświetlonej cery. Ten podstawowy zabieg pielęgnacyjny niestety niejednokrotnie bywa bagatelizowany przez kobiety. Stosują one często kosmetyki niedostosowane do ich cery, które uczulają, odtłuszczają bądź wysuszają delikatną skórę okolicy oka i cery.  Zamiast myśleć wyłącznie o skutecznym usunięciu makijażu powinniśmy pamiętać także o odpowiednim nawilżeniu, rozświetleniu oraz ujednoliceniu wrażliwej skóry.

Produkt, który dzisiaj serdecznie polecam wpisuje się na listę moich ulubieńców. Clarins Comfort Srub to peeling idelany! W jednym kroku odżywia on skórę i przynosi jej niezbędny komfort. Zawarte w nim mikro-kryształki cukru, pozyskiwane z buraka usuwają martwe komórki ze skóry i ust. Odżywia skórę dzięki masłu z dzikiego mango o wysoce odżywczych właściwościach.

Niewielka ilość tego produktu wystarczy do peelingu skóry twarzy, okrężnymi ruchami wykonuję masaż w górę omijając skórę okolicy oka. Po peelingu skóra jest fajnie wygładzona, a wszelkie suche skórki  znikają. Nie podrażnia , nie wywołuje uczucia pieczenia. Skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona ale to wynika z masażu i zwiększonego ukrwienia masowanej i peelingowanej okolicy aniżeli z jakiegoś czynnika drażniącego. Peeling spłukuję letnią wodą, sięgam po tonik , tonizuję, a następnie nakładam codzienną pielęgnację. Kremy pielęgnacyjne wchłaniają się idealnie:) Zapach jest subtelny i delikatny.Cera nabiera blasku i zdrowego wyglądu. Polecam serdecznie !

Odżywczy peeling w olejku Comfort Scrub Clarins
Autor