APOT.CARE NOWA WIZJA TWOJEGO SPOJRZENIA

APOT.CARE OPTIBROW INTENSYWNE SERUM PRZYSPIESZAJĄCE WZROTS BRWI

APOT.CARE ekspert w pielęgnacji brwi i rzęs.
Preparaty APOT.CARE tworzone są na bazie kombinacji aktywnych składników, które tradycyjnie stosuje się w medycynie okulistycznej. Dzięki opatentowanym formułom i udowodnionej skuteczności na komórkach skóry preparaty oferują optymalne i spektakularne rezultaty. Linia 3 preparatów do pielęgnacji specjalnej: dla pięknych rzęs i brwi. Rezultaty widoczne po 28 dniach. Piękne i zdrowe rzęsy.
Bezpieczne formuły bez składników pochodzenia hormonalnego.

OPTIBROW INTENSYWNE SERUM PRZYSPIESZAJĄCE WZROTS BRWI

APOT.CARE

Po moim mało ciekawym doświadczeniu z odżywką do rzęs Revitalash bardzo ostrożnie podchodzę do tematu tego typu preparatów. Przez długi czas nie używałam takich produktów, poza Maximizerem Dior do rzęs, który używam jako bazę pod tusz. Z dużą nieśmiałością zaczęłam używać produkty wzmacniające rzęsy i brwi marki Apot.Care. Jest to marka, która jakiś czas temu dopiero miała swoją premierę w perfumerii Sephora. Trzy produkty, które testuję nie zrobiły mi do tej pory żadnej krzywdy, a wręcz przeciwnie, moje rzęsy i brwi nabrały innego wyglądu. O serum do rzęs i odżywce do rzęs opowiem Wam za jakiś czas, dziś natomiast przedstawię Wam produkt, który sprawia, że na swoje brwi patrzę z coraz to większym uśmiechem i zaczynają mi się podobać.

Moje brwi są mocne i sztywne, nie mogę się też przyczepić do koloru, choć nie ukrywam,że przy tak ciemnych brwiach dobrać kolor cienia wypełniającego jest sztuką. Ale nie są idealne, a przynajmniej nie są takie o jakich marzę. Serum do brwi używam od ponad 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie mi przynosi. Miejsca zmniejszą ilością włosków ale też te, gdzie włoski były dużo słabsze zaczęły się ładnie wypełniać już po 3 tygodniach używania. Po dwóch miesiącach, moje brwi wyglądają zupełnie inaczej, a ja nie muszę już domalowywać taką ilością cienia brakujących, jak przed używaniem tego serum.

Serum nie podrażniło mnie przez cały okres stosowania, nie uczuliło i nie wywołało żadnej niepokojącej rekacji.

APOT.CARE  OPTIBROW INTENSYWNE SERUM PRZYSPIESZAJĄCE WZROTS BRWI

Optibrow zostało stworzone, aby szybko poprawić długość, grubość
i kondycję brwi. Pomaga w nadaniu wymarzonego i pożądanego kształtu brwi, ma też je przyciemniać choć w moim przypadku ciężko o jeszcze mocniejszą czerń czerni.

Francuska formuła  tego serum została opracowana przez oftalmologów. Jest wolna od :

– prostaglandyny,

– pochodnych prostaglandyny

– pochodnych hormonów

Serum przeznaczone jest również dla wrażliwych oczu, swobodnie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące, a także osoby będące w trakcie chemioterapii.

Formuła opiera się na 3 mechanizmach działania dla szybkiej skuteczności:

1)  STYMULACJA KOMÓRKOWA WZROSTU BRWI

Polypeptides P226 :  Wydłużenie , Pogrubienie, Przyspieszenie szybkości wzrostu.

2)  WZMOCNIENIE OSADZENIA RZĘS I GRUBOŚCI BRWI 

Complexe Optiwide ® : Wzmocnienie włókien, Wzmocnienie cebulek, Redukcja wypadania brwi.

3)  PIELĘGNACJA I OCHRONA BRWI

Dodatkowe składniki:

Kwas hialuronowy: nawilżenie, elastyczność, podkręcenie, blask

Panthénol : odporność i długość życia brwi

Biotyna: wzmocnienie, redukcja łamliwości

OPTIBROW

Przed użyciem należy wstrząsnąć opakowanie. Ja nakładam tak jak zaleca producent dwa razy dziennie na czyste i suche brwi. Aplikuję serum tuż u nasady włosków i pozwalam aby serum się całkowicie wchłonęło i wyschło. Po tym czasie nakładam jeszcze odżywkę APOT.CARE – OPTIGLOSS dla wzmocnienia efektów kuracji serum.

Mój obecny wygląd brwi :

OPTIBROW
OPTIBROW

Jestem bardzo zadowolona z działania tego serum i efektów. Wszystkie produkty marki APOT.CARE dostępne są w perfumerii Sephora.

Autor