Origins Original Skin Retexturing Mask with Rose Clay

Oczyszczanie jest pierwszym etapem dla uzyskania bardziej jednolitej i rozświetlonej cery. Każda z nas zapewne ma swoje ulubione kosmetyki, które używa na codziennie podczas demakijażu. Ale oczyszczanie cery to nie tylko mleczka, płyny micelarne, mydełka, pianki… To także peelingi do twarzy i maski, których zadaniem jest oczyszczenie cery, odblokowanie por, wyregulowanie wydzielania sebum i usuwanie obumarłych komórek naskórka. W mojej codziennej pielęgnacji takich masek nie może zabraknąć. Używam regularnie i mam kilka ulubionych po które z przyjemnością sięgam. 

Origins Original Skin Retexturing Mask with Rose Clay

Origins Original Skin Retexturing Mask with Rose Clay to oczyszczająca maska przywracająca blask cerom zmęczonym, poszarzałym. Dzięki śródziemnomorskiej różanej glince, kanadyjskiej wierzbownicy i złuszczającym mikrocząsteczkom jojoby, delikatnie acz głęboko oczyszcza skórę i wyrównuje jej strukturę. Powiększone pory znikają. Klarowność zostaje przywrócona. Skóra błyskawicznie nabiera pięknego blasku.

Maska zamknięta jest w wygodnej tubce o pojemności 100ml. Gęsta formuła nie utrudnia aplikacji. Maska ma wyczuwalne drobinki, subtelny nienachalny zapach i jest bardzo wydajna. Niewielka ilość tego produktu wystarczy aby dokładnie pokryć całą twarz. Maska chwilę zasycha. Podczas zasychania nie ma jednak drażniącego uczucia ściągnięcia.

Maskę nakładam na dobrze oczyszczoną wcześniej cerę, pozostawiam na 10 minut, po tym czasie wilgotnymi opuszkami palców wykonuję masaż w celu złuszczenia naskórka. Zmywam letnią wodą. Maska dość opornie się zmywa i wymaga dłużej chwili aby zmyć ją porządnie.

Mapo zmyciu pozostawia skórę perfekcyjnie oczyszczoną. Tekstura skóry jest wyraźnie wygładzona, a pory są zmniejszone. Skóra odzyskuje jednolity koloryt, cera jest ożywiona,  bardziej rozświetlona, odzyskuje świeżość oraz zdrowy i promienny wygląd.

 

Origins Original Skin Retexturing Mask with Rose Clay

Jestem bardzo zadowolona z tej maski i z przyjemnością po nią sięgam. Efekt wygładzenia i rozświetlenia cery jest spektakularny.

Maska dostępna jest w perfumerii Sephora w cenie 99zł/100ml

Autor